کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت مو در زنان

نوشته شده در تاریخ 20 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 411 views

روش های کاشت مو در زنان

کاشت مو در زنان

داروهای گیاهی، روش های طب سنتی و درمان های خانگی معمولا برای رفع بسیاری از ریزش مو ها مناسب نخواهند بود به همین دلیل اکثر افرادی که دچار ریزش مو میشوند به سراغ گزینه های بهتری می روند تا بتوانند با استفاده از آن به نتایج حتمی دست پیدا کنند و ریزش موهایشان به صورت دائمی رفع شود. به علت اینکه کاشت مو در حال حاضر جزء تنها روش های حتمی برای رفع ریزش مو به شمار میرود در ادامه شما را با آن بیشتر آشنا خواهیم کرد. بهتر است بدانید در حال حاضر روش های کاشت مو در زنان به شدت دچار پیشرفت شده اند.

 

کاشت مو در زنان

برای کاشت مو در زنان میتوان از روش های جدید مانند SUT , FUE استفاده کرد. استفاده از روش های جدید و بدون جراحی باعث میشود تا فرد بتواند از نتایجی که به دست خواهد آمد رضایت بیشتری داشته باشد. بهتر است بدانید استفاده از این روش ها باعث کاهش عوارض احتمالی خواهد شد و فرد میتواند در مدت زمانی بسیار کوتاه تر شاهد پایان دوران نقاهت باشد.

کاشت مو در زنان امروزه بیشتر با دستگاه های اتوماتیک انجام میشود. با استفاده از دستگاه های اتوماتیک میتوان خط رویش طبیعی تری را نیز طراحی نمود به همین دلیل موهایی که با این دستگاه ها کاشته میشود به مراتب طبیعی تر خواهد بود اما باید بدانید که برای پیوند بانک موی ضعیف هنوز هم متخصصان مجبور خواهند بود از روش های قدیمی مانند FUT که روش جراحی است، استفاده کنند.

کاشت مو در زنان

معایب روش های کاشت موی زنان

باید به این نکته اشاره کنید که هر کدام از روش های کاشت مو در زنان مزایا و معایب خاص خود را خواهند داشت به همین دلیل در حال حاضر از تمامی روش ها استفاده میشود تا بیماران با توجه به شرایطی که دارند بتوانند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند.

روش SUT و FUE عوارض کمتری به دنبال دارند اما احتمال آسیب به فولیکول های برداشته شده در آنها به مراتب بیشتر از روش های دیگر است در عوض در روش های قدیمی مانند FUT احتمال عوارض مختلف به شدت افزایش می یابد اما احتمال آسیب به فولیکول ها قطعا کمتر خواهد بود.

 

بهترین روش کاشت مو در زنان

با توجه به اینکه روش های کاشت مو در زنان هر کدام نقاط قوت و ضعف خاصی دارند قطعا انتخاب بهترین روش کار چندان ساده ای نخواهد بود بنابراین بهترین روش باید با توجه به شرایط خاصی که افراد دارند انتخاب شود و نمیتوان به صورت کلی یک روش را بهتر است روش های دیگر دانست.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم