کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 8 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 856 views

روش های کاشت مو

کاشت مو  در اسکار

ریزش موی ارثی یکی از رایج ترین نوع ریزش موهاست که طبق تحقیقاتی که انجام شده این موضوع کاملا به اثبات رسیده است. به علت اینکه بسیاری از افراد در طول زندگی خود دچار این نوع ریزش مو میشوند محققان دائما در حال بررسی روش های مختلف برای درمان آن هستند تا بتوانند به بهترین شکل ممکن به رفع آن بپردازند. در سالهای اخیر درمان ریزش مو با روش های کاشت مو افزایش قابل توجهی پیدا کرده است به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به روش های کاشت مو بیشتر بپردازیم پس با ما همراه باشید.

درمان ریزش مو با روش های کاشت مو

در صورتی که دچار ریزش موی ارثی شده باشید حتما میدانید که نمیتوان برای درمان آن از داروهای مختلف گیاهی یا حتی شیمیایی استفاده کرد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش موی ارثی میشوند باید به فکر استفاده از روش های نتیجه بخش مانند کاشت مو باشند. البته روش های زیادی برای رفع ریزش موی ارثی وجود دارد اما قطعا روش های کاشت مو نتایج بهتر و طولانی مدت تر به دنبال خواهند داشت.

روش های کاشت مو

درمان ریزش مو با روش های کاشت مو در اکثر موارد باعث میشود تا فرد به صورت دائمی از کچلی و طاسی خلاص شود به همین دلیل در صورتی که بیمار شرایط کافی برای استفاده از روش های کاشت مو را داشته باشد بهتر است حتما از آن استفاده کنند. داشتن بانک موی کافی و سلامت عمومی یکی از مهمترین شرایط کاشت مو است که همه ی افراد برای استفاده از کاشت مو باید از آن برخوردار باشند.

متقاضیان روش های کاشت مو

درمان ریزش مو با روش های کاشت مو فقط برای افرادی مناسب خواهد بود که دچار ریزش موی ارثی شده باشند و حداقل مدتی بعد از ریزش مو صبر کرده باشند تا این از عدم رشد موهای جدید اطمینان کسب کنند. بسیاری از متخصصان توصیه میکنند قبل از کاشت مو حداقل مدتی از درمان های دارویی استفاده شود چون در برخی موارد ممکن است شاهد رشد موهای جدید باشیم.

روش های کاشت مو

بهترین روش های کاشت مو

در حال حاضر برای درمان ریزش موی سر با روش های کاشت مو تکنیک های زیادی وجود دارد که متخصصان میتوانند با توجه به شرایط بیمار و مزایا و معایب هر یک از تکنیک ها و روش ها به انتخاب بهترین ها بپردازند. روش های SUT,FUE,FIT و FUT از روش های مختلف کاشت مو به شمار میروند که تقریبا در اکثر کلینیک های زیبایی برای رفع ریزش موی بیماران از آن ها استفاده میشود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم