کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش پیوند مو از بدن برای آقایان بالای ۳۰ سال

نوشته شده در تاریخ 19 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 457 views

روش پیوند مو از بدن برای آقایان بالای ۳۰ سال

پیوند مو از بهترین روش هایی است که میتوان برای درمان ریزش مو مورد استفاده قرار داد. بهتر است بدانید متقاضیان اصلی روش های کاشت مو را آقایان بالای ۳۰ سال تشکیل میدهند چون پیوند مو بیشتر برای درمان ریزش موی ارثی به کار گرفته میشود و ریزش موی ارثی نیز معمولا در آقایان به وجود می آید. به دلیل اینکه برخی از آقایان دارای بانک موی مناسب برای استفاده از روش های کاشت مو نیستند، در سالهای اخیر استفاده از روش پیوند مو از بدن افزایش قابل توجهی یافته است به همین دلیل در ادامه به آن خواهیم پرداخت.

روش پیوند موی طبیعی از بدن

پیوند موی طبیعی در بسیاری از مواقع بهترین روش برای درمان ریزش موی ارثی خواهد بود به همین دلیل افرادی که موهایشان را از دست میدهند در اکثر موارد ترجیح میدهند از این روش استفاده کنند. به دلیل اینکه برای استفاده از روش های کاشت مو به بانک موی کافی نیاز است برخی از افرادی که بانک موی کافی ندارند مجبور خواهند بود تا به استفاده از روش پیوند مو از بدن بپردازند.

روش پیوند مو از بدن باعث شده است تا بسیاری از بیماران با شرایط خاصی که دارند نیز بتوانند به استفاده از روش های کاشت مو بپردازند و به نتایج قابل توجهی نیز دست پیدا کنند. بهتر است بدانید با استفاده از این روش احتمال ریزش موهای کاشته شده تا حد زیادی کاهش خواهد یافت علاوه بر این افرادی که از این روش ها استفاده میکنند کمتر شاهد عوارض مختلف کاشت مو خواهند بود.

روش پیوند مو از بدن

هزینه پیوند مو از بدن

هزینه ی روش پیوند مو از بدن در کلینیک های مختلف کاملا متفاوت خواهد بود به همین دلیل برای اطلاع از هزینه ی این روش باید حتما به مرکز مورد نظر خود مراجعه کنید. بهتر است بدانید در کلینیک های معتبر هزینه ی بیشتری دریافت میشود و محل کلینیک نیز در هزینه ی کاشت مو تاثیر قابل توجهی خواهد داشت.

هزینه ی روش پیوند مو از بدن به شرایط بیمار هم بستگی خواهد داشت به همین دلیل نمیتوان با پرس و جو از آشنایان از آن اطلاع پیدا کرد.

مزایای روش پیوند مو از بدن

مهمترین مزیت روش پیوند مو از بدن این است که این روش باعث شده است تا حتی افرادی که فاقد بانک موی مناسب در قسمت پشت سر هستند نیز بتوانند از کاشت مو استفاده کنند و شاهد افزایش زیبایی خود باشند.

علاوه بر این افرادی که از این روش ها استفاده میکنند شاهد نتایج کاملا طبیعی خواهند بود چون متخصصان به انتخاب بهترین فولیکول ها برای پیوند خواهند پرداخت.

روش پیوند مو از بدن

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم