کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت موی شقیقه برا ی خانم ها

نوشته شده در تاریخ 27 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 1,031 views

روش کاشت موی شقیقه برا ی خانم ها

روش کاشت موی شقیقه

ریزش مو در ناحیه ی شقیقه باعث کاهش شدید زیبایی میشود به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند باید به فکر درمان سریع آن باشند. این مشکل باعث میشود تا پیشانی بلند تر به نظر برسد به همین دلیل تناسب میان قسمت های مختلف صورت از بین خواهد رفت اما خوشبختانه با روش کاشت موی شقیقه میتوان در اکثر موارد به نتایج قابل توجهی دست پیدا کرد. افرادی که دچار بیماری های کنترل نشده نیستند معمولا میتوانند با روش های کاشت مو در ناحیه ی شقیقه شاهد رشد سریع موهای خود باشند.

 

بهترین روش کاشت موی شقیقه برای خانم ها

انتخاب بهترین روش کاشت موی شقیقه برای خانم ها اهمیت زیادی در نتایج کاشت مو خواهد داشت به همین دلیل نباید نسبت به آن بی اهمیت باشید. انتخاب روش های مناسب به عهده ی متخصصان زیبایی خواهد بود اما بهتر است تا جایی که امکان دارد آشنایی خود را با روش های کاشت مو آشنایی پیدا کنید.

بهتر است بدانید در حال حاضر روش SUT بهترین روش کاشت موی شقیقه میباشد چون اکثر متقاضیان بانک موی کافی دارند و برای استفاده از روش های SUT دچار محدودیت خاصی نخواهند بود. روش اس یو تی مزایای فوق العاده ای دارد چون برای انجام آن از دستگاه های اتوماتیک استفاده میشود. بهتر است بدانید با استفاده از دستگاه هایی که وجود دارد میتوان به ایجاد بانک مویی کاملا طبیعی پرداخت.

روش کاشت موی شقیقه

مراحل کاشت مو در ناحیه شقیقه

مراحل روش کاشت موی شقیقه برای افراد مختلف کمی تفاوت خواهد داشت. بهتر است بدانید برای انجام این روش در مرحله ی اول فولیکول های مناسب از بانک موی بیمار برداشته میشود. معمولا در اکثر موارد از موهایی که در اطراف گوشت و پشت سر وجود دارد استفاده میشود چون این موها بعد از کاشت به خوبی رشد خواهند کرد و برداشت آن ها مشکلی از لحاظ زیبایی ایجاد نخواهد نمود.

بعد از این که فولیکول ها استخراج شدند خط رویش موها ترسیم میشود و متخصصان با توجه به زاویه ی رشد مو آن ها را در نواحی مناسب قرار میدهند.

روش کاشت موی شقیقه

مرکز کاشت موی شقیقه

برای استفاده از روش کاشت موی شقیقه میتوانید به مراکز کاشت مو که در اکثر شهر های ایران وجود دارند مراجعه کنید. برای اطلاع از لیست مراکز کاشت مو میتوانید به جستجویی ساده در  اینترنت بپردازید اما پیشنهاد میکنیم بعد از مراجعه حتما مجوز های لازم را بررسی نمایید تا از اعتبار کلینیک هایی که به آن مراجعه می کنید اطمینان حاصل کنید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم