کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

نوشته شده در تاریخ 20 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 375 views

روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

فواید روغن نارگیل برای مو

روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر یکی در اکثر موارد یکی از بهترین روش هایی خواهد بود که بیماران میتوانند برای رفع کچلی و طاسی مورد استفاده قرار دهند. این روش باعث میشود تا افرادی که دچار ریزش مو شده اند به صورت دائمی شاهد رفع ریزش موهای خود باشند. مزیت اصلی پیوند مو از پشت سر این است که موهای جدید کاملا طبیعی خواهد بود و ظاهری غیر طبیعی به وجود نخواهد آمد. افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند معمولا دچار عوارضی نخواهند شد چون در حال حاضر روش های ایمنی برای کاشت مو به وجود آمده است.

بهترین روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

افرادی که قصد دارند به بهترین نتایج ممکن دست پیدا کنند باید از بهترین روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر استفاده کنند. در حال حاضر روش های زیادی برای اینکار به وجود آمده است که میتوان گفت روش SUT یکی از بهترین روش ها میباشد. استفاده از روش SUT باعث میشود تا احتمال هر گونه عارضه به حداقل ممکن برسد. بهتر است بدانید در این روش جای زخم و بخیه به هیچ وجه باقی نخواهد ماند.

روش SUT برای افرادی که بانک موی کافی و قوی در قسمت پشت سر دارند بهترین گزینه خواهد بود اما بیمارانی که فاقد بانک موی قوی هستند ممکن است مجبور باشند از سایر روش ها استفاده کنند. معمولا برای کاشت مو با بانک موی ضعیف از روش FUT استفاده میشود. استفاده از این روش باعث خواهد شد تا موهایی که استخراج میشوند بعد از کاشت رشد مناسبی داشته باشند.

کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

سن مناسب برای کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

بهتر است بدانید برای استفاده از روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر باید حتما در محدوده ی سنی خاصی قرار داشت. معمولا خانم ها میتوانند در هر سنینی از روش های کاشت مو استفاده کنند اما آقایان باید حداقل ۲۵ سال سن داشته باشند تا بعد از عمل شاهد ریزش موهای کاشته شده نباشند.

البته سن مناسب برای استفاده از روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر به شرایط بیمار نیز بستگی خواهد داشت. برخی از افراد ممکن است با توجه به شرایط خاصی که دارند مجبور باشند تا سنین ۳۰ سالگی صبر کنند تا احتمال ریزش موهای کاشته شده به حداقل ممکن برسد.

کاشت مو از پشت سر به جلوی سر

کاشت مو به روش his

روش his یکی از روش هایی است که در برخی از آگهی های تبلیغاتی مشاهده میشود این در حالی است که در حال حاضر برای روش کاشت مو از پشت سر به جلوی سر همچین روشی متداول نیست. به طور کلی در صورتی که قصد دارید از کاشت مو استفاده کنید نباید نگران انتخاب روش ها باشید چون متخصصان با تجربه بهترین روش ها را برایتان انتخاب خواهند نمود.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم