کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

درمان آلوپسی آندروژنیک با روش کاشت مو safer با دستگاه اتوماتیک

نوشته شده در تاریخ 20 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 398 views

درمان آلوپسی آندروژنیک با روش کاشت مو safer با دستگاه اتوماتیک

درمان آلوپسی آندروژنیک با روش کاشت مو safer با دستگاه اتوماتیک

درمان آلوپسی آندروژنیک با روش کاشت مو safer با دستگاه اتوماتیک

آلوپسی آندروژنیک یکی از انواع ریزش مو است که در بسیاری از مواقع افراد به علت این بیماری موهای خود را از دست میدهند. متاسفانه برای درمان آلوپسی آندروژنیک نمیتوان از روش های خانگی استفاده کرد چون در اکثر موارد استفاده از روش های خانگی کاملا بی نتیجه خواهد بود و استفاده از این روش ها فقط باعث میشود تا زمان و هزینه ی خود را بیهوده تلف کنید. برای درمان کچلی آندروژنیک روش های زیادی در کلینیک ها وجود دارد که میتوان استفاده کرد اما ادعا هایی که برای آن ها میشود معمولا صحت ندارد و همین باعث میشود افرادی که از این روش ها استفاده میکنند به نتیجه ی مناسبی دست پیدا نکنند. بهترین راه برای درمان ریزش موی ارثی و یا ژنتیکی استفاده از روش های جدید پیوند مو مانند روش کاشت مو safer است.

برای درمان آلوپسی آندروژنیک چه روش هایی وجود دارد؟

لیزر تراپی، پی آر پی، داروهایی مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید همه از مواردی هستند که در برخی موارد میتوان برای کچلی ژنتیکی و یا آندروژنیک از آنها استفاده کرد اما باید همیشه به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از این روش ها باعث رشد موهای جدید نخواهند شد به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش موی شدید شده اید بهتر است حتما از روش های کاشت مو استفاده کنید. روش کاشت مو safer یکی از جدیدترین روش های پیوند مو  است که بسیار ایمن تر از روش های دیگر کاشت مو خواهد بود.

درمان آلوپسی آندروژنیک با روش کاشت مو safer با دستگاه اتوماتیک

روش کاشت مو safer چه مزایایی برای آلوپسی آندروژنیک دارد؟

برای درمان ریزش موی ژنتیکی روش کاشت مو safer یکی از بهترین روش هاست چون استفاده از این روش باعث به وجود آمدن عوارض مختلف مانند برجای ماندن جای بخیه، اسکار و … نخواهد شد. با استفاده از این روش میتوان در یک جلسه تعداد زیادی از فولیکول ها را پیوند زد به همین دلیل درصورتی که دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشید با یک الی دو جلسه میتوانید به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنید.

روش کاشت مو safer چگونه انجام میشود؟

تمامی مراحل روش کاشت مو safer مانند روش های دیگر است و تفاوت زیادی بین آن ها وجود ندارد. بهتر است بدانید در همه ی روش های کاشت مو ابتدا فولیکول ها از نقاط مناسب بدن برداشته شده و سپس در قسمت هایی که دچار کچلی شده پیوند زده میشود. تفاوت روش سیفر در این است که برای انجام این روش و استخراج فولیکول ها از دستگاه های مخصوص استفاده میشود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم