کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

برخی تفاوت های روش FIT و FUT

نوشته شده در تاریخ 19 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 335 views

برخی تفاوت های روش FIT و FUT

برخی تفاوت های روش FIT و FUT

همانطور که میدانید کاشت مو یکی از بهترین و موثرترین روشی است که میتوان برای درمان ریزش موها از آن استفاده کرد. اما تاکنون به این مسئله فکر کرده اید که کدام روش FIT و FUT و یا سایر روش ها میتواند شما را به آن چیزی که مد نظر دارید برساند؟ آیا رعایت اقداماتی نیاز است؟ در این رابطه باید بدانید که همواره تفاوت هایی میان این دو روش وجود دارد که در ادامه به آن میپردازیم اما برای اینکه بتوانید به نتیجه مطلوب برسید نیاز است که اقداماتی را رعایت کنید که عبارتند از:

  • دو هفته قبل از عمل کاشت مو از مصرف الکل و سیگار خودداری کنید
  • انجام ورزش های سنگین را کنار بگذارید
  • از مصرف آسپرین از دو هفته قبل از عمل پرهیز شود
  • رژیم لاغری را کنار بگذارید

روش FIT

برای اینکه بتوانید نسبت به تفاوت روش FIT و FUT آگاهی پیدا کنید در نظر داریم تا در رابطه با چگونگی انجام روش FIT توضیحاتی خدمت شما ارائه دهیم. در واقع روش FIT جزء اولین روش هایی است که برای کاشت مو به دنیا معرفی شده است و در آن پزشکان در ابتدا بانک موی افراد را مورد بررسی قرار می دهند و در صورتی که از موهایی قوی و ضخیم بهره مند باشند گزینه مناسبی برای انجام عمل محسوب می شوند و پزشک گراف ها را از ناحیه بانک مو برداشت کرده و در قسمتی که دچار ریزش شده است کاشت می کند. این عمل نیازمند دقت و ظرافت بسیار بالایی است.

روش FIT و FUT

روش FUT

پس از اینکه در رابطه با روش FIT توضیحاتی خدمت شما ارائه دادیم نوبت به روش FUT می رسد. در این روش پزشکان برسیار بزرگی را در ناحیه بانک موی افراد ایجاد می کند که امکان آسیب رساندن به بانک مو و همچنین باقی ماندن جای بخیه را در آن ناحیه افزایش می دهد و همین مسئله یکی از اصلی ترین تفاوت ها میان روش FIT و FUT می باشد. سپس گراف ها را نهایت در یک جلسه درمانی برداشت کرده و آنها را در ناحیه ای که دچار ریزش مو شده کاشت می کنند. معمولا از این روش برای افرادی استفاده می کنند که ریزش موی آنها به تازگی آغاز شده است.

روش FUE

اقدامات بعد از کاشت مو

پس از اینکه نسبت به تفاوت های روش FIT و FUT آگاه شدید یکی از مهمترین مسائل این است که بعد از کاشت مو اقدامات پس از آن در تمامی روش ها یکسان می باشد و نمیتوانید از آن سر باز زنید زیرا پزشکان آن را بخشی از درمان می دانند. این اقدامات عبارتند از:

  • از انجام ورزش های سنگین خودداری کنید
  • از حمام کردن آن هم به مدت سه روز بعد از عمل خودداری کنید
  • داروهای تجویز شده را در زمان معین مصرف نمائید
  • از رفتن به استخر و شنا یک هفته پس از عمل پرهیز کنید

    منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم