کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش FUG

نوشته شده در تاریخ 8 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 564 views

روش FUG

روش FUG

همانطور که میدانید در سالهای اخیر استفاده از روش های کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است چون بسیاری از افراد با مزایای کاشت مو آشنایی پیدا کرده اند و علاوه بر این روش های مناسبی برای کاشت مو به وجود آمده است که با استفاده از آن ها میتوان شاهد پیوند موی کاملا ایمن بود. روش FUG  برای کاشت مو جزء یکی از روش های مناسب به شمار میرود که در بسیاری از موارد میتوان برای رفع ریزش موی ارثی از آن استفاده کرد به همین دلیل در ادامه به معایب و مزایای روش FUG کاشت مو خواهیم پرداخت.

کاشت مو به روش FUG

افرادی که دچار ریزش مو ارثی میشوند معمولا فقط قسمتی از موهای خود را از دست خواهند داد به همین دلیل متخصصان میتوانند با استفاده از روش های کاشت مو به رفع ریزش موی قسمت هایی از سر که دچار کچلی شده بپردازند. برای اینکار فولیکول های مو با استفاده از روش ها و تکنیک های مختلف به نقاط مختلف سر انتقال پیدا میکند که تکنیک یا روش FUG یکی از آنهاست.

روش FUG

در روش FUG برای استخراج فولیکول ها از ناحیه ی انتقال دهنده از پانچ استفاده میشود به این صورت که متخصصان به جای برداشت گروهی فولیکول ها به استخراج دانه به دانه ی آن میپردازند به همین دلیل احتمال بروز عوارض مختلف تا حد زیادی کاهش پیدا میکند. در ادامه به مزایای روش FUG کاشت مو اشاره میکنیم.

مزایای روش FUG کاشت مو

یکی از مهمترین مزایای روش FUG کاشت مو این است که در آن از روش های جراحی استفاده نمیشود به همین دلیل عوارض کاشت مو به طرز چشم گیری کاهش پیدا خواهد کرد. ضمن اینکه با استفاده از این روش متخصصان میتوانند به انتخاب بهترین فولیکول ها بپردازند که همین باعث میشود احتمال  ریزش مو بعد از کاشت کاهش یابد.

روش FUG

البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که دوران نقاهت بعد از کاشت موی FUG هم از سایر روش ها کمتر است که قطعا خود این یکی از مهمترین مزایای این روش خواهد بود.

معایب روش FUG

مزایای روش FUG کاشت مو باعث میشود تا بسیاری از افراد تصور کنند این روش کاملا بی نقص اما باید به این نکته توجه داشته باشید که روش FUG معایبی هم دارد که باعث میشود در بسیاری از مواقع متخصصان تصمیم بگیرند از روش های دیگر برای رفع ریزش مو بیمار استفاده کنند.

متاسفانه سرعت کاشت مو در این روش بسیار کم است و همین باعث میشود جلسات کاشت مو افزایش پیدا کند. علاوه بر این نسبت به روش های جدید تر ممکن است خط رویش موها چندان طبیعی به نظر نرسند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم