کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش PRP صورت و مزایای آن

نوشته شده در تاریخ 21 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 377 views

روش PRP صورت و مزایای آن

روش PRP صورت و مزایای آن

داشتن پوستی زیبا و لطیف از گذشته تاکنون خواسته تمامی زنان دنیا بوده است و برای رسیدن به ان روش های بسیار زیادی را امتحان کرده اند. اما در دنیای امروزی روش های پزشکی کامل تری به دنیا معرفی شده است که روش PRP صورت یکی از بهترین آنها می باشد. در رابطه با این روش باید بگوییم که ماده PRP از خون شخص مورد نظر بدست می آید که با قرار گرفتن در دستگاهی اجزای آن از یکدیگر جدا شده و پلاسمای تغلیظ شده همراه با پلاک های خونی که برای رشد و ترمیم بسیار موثر می باشند برای تزریق آماده می شوند و در برخی نواحی صورت عملیات تزریق انجام می شود و میتوانند در رفع تیرگی و چین و چروک و برگرداندن زیبایی و طراوت صورت نقش بسیار موثری را ایفا کنند.

مزایای روش PRP صورت

پس از آگاهی از چگونگی عملکرد روش PRP صورت یکی از مسائلی که کمک می کند افراد اطلاعات بیشتری به سمت انجام آن سوق پیدا کنند آگاهی از مزایای این روش می باشد. در واقع آنها راحت تر می توانند تصمیم گیری کنند و تردیدها را کنار بگذارند. این مزایا عبارتند از:

  • هزینه بسیار مناسبی را برای افراد به دنبال دارد
  • هیچگونه نیازی به انجام عمل های سنگین و بیهوشی نیست
  • هیچ مشکلی را برای افراد به وجود نمی آورد.
  • پوستی صاف و شفاف را برای افراد پدید می آورد
  • به دلیل اینکه از خون شخص تهیه شده است، بدن به راحتی آن را میپذیرد

تعداد جلسات لازم برای PRP صورت

یکی از سوالاتی که همواره از جانب بیماران مطرح می شود این است که برای رسیدن به نتیجه مطلوب با استفاده از روش PRP صورت و داشتن صورتی زیبا و شفاف به چند جلسه درمانی نیاز دارم؟ در این رابطه باید بدانید که با توجه به میزان آسیب وارد شده به پوست تعداد جلسات برای بیماران متفاوت می باشد اما به طور معمول برای افرادی که بالای ۴۰ سال سن دارند توصیه می شود که در ابتدا سه درمان را به فاصله ۴ تا ۶ هفته انجام دهند. همچنین افراد جوانتر تنها با یک جلسه میتوانند انتظار رسیدن به پوستی درخشان را داشته باشند.

روش PRP صورت

مراقبت های بعد از عمل

یکی از مواردی که پزشکان همواره به آن تاکید دارند و بر این اساس اند که رعایت آنها میتواند نقش بسیار زیادی در درمان داشته باشد و به نوعی بخشی از درمان روش PRP صورت محسوب می شود نکات بعد از عمل می باشد. از همین رو به دلیل اهمیت بالای آن به معرفی آنها میپردازیم:

  • به مدت سه روز بعد از انجام این عمل نباید به سراغ لوازم آرایشی بروید
  • به دلیل وجود لایه های پلاسما بر روی صورت تا یک روز بعد از عمل نباید به صورت دست بزنید و یا آن را شستشو دهید
  • از مصرف غذاهای حساس پرهیز کنید

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم