کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

فواید روغن نارگیل برای ابرو

نوشته شده در تاریخ 23 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 466 views

فواید روغن نارگیل برای ابرو

فواید روغن نارگیل برای ابرو

متاسفانه بسیاری از افراد این موضوع را نمی دانند که استفاده از لوازم آرایشی در بلند مدت مشکلات زیادی را به وجود می آورد و باعث به وجود آمدن مشکلات مختلف برای پوست و مو میشود به همین دلیل به جای توجه به سلامت پوست و موهای خود از لوازم آرایشی استفاده میکنند تا به صورت موقت زیبا تر به نظر برسند. به علت اینکه چشم ها تاثیر زیادی در زیبایی دارند و بسیاری از افراد به دنبال افزایش زیبایی چشم های خود هستند در این مطلب تصمیم گرفته ایم به استفاده از روغن نارگیل برای ابرو و اثرات دائمی آن بپردازیم.

 

روغن نارگیل برای ابرو های پر پشت

روغن های گیاهی زیادی وجود دارند که میتوان از آن ها برای دست یابی به ابروهایی پرپشت تر استفاده کرد که در این میان روغن نارگیل یکی از بهترین مواد خواهد بود به همین دلیل بهتر است حتما از آن استفاده کنید. روغن نارگیل برای ابرو هایی که دچار کم پشتی شده اند به شدت موثر خواهد بود چون باعث میشود فولیکول ها تقویت شوند و ضخامت موهای ابرو نیز افزایش قابل توجهی پیدا کند.

همانطور که میدانید رنگ کردن ابرو ها باعث وارد شدن آسیب های شدید به فولیکول های مو خواهد شد و بدین ترتیب احتمال ریزش ابرو افزایش می یابد اما جالب است بدانید افرادی که به ماساژ ابروها با روغن های گیاهی می پردازند میتوانند احتمال ریزش ابروها را تا حد زیادی کاهش دهند و اثرات منفی مواد شیمیایی و رنگ ها را بر ابرو ها کاهش دهند.

 

شفافیت ابروها با روغن نارگیل

از روغن نارگیل برای ابرو هایی که دچار نازکی و کدری شده اند نیز میتوان استفاده کرد. ویتامین E موجود در روغن نارگیل باعث میشود تا شفافیت تار های مو افزایش پیدا کند و در ضمن ضخامت ابروها نیز تا حد زیادی افزایش یابد.

برای دست یابی به نتایج بهتر میتوانید مقداری سفیده ی تخم مرغ را به روغن نارگیل اضافه کنید تا آسیب های وارد شده به ابروها در مدت زمانی کوتاه از بین برود. این کار باعث میشود تا ابروهایتان حالت پذیری بهتری داشته باشد و زیبایی آن تا چندین برابر افزایش پیدا کند.

فواید روغن نارگیل برای ابرو

 روش استفاده از روغن نارگیل برای ابرو

برای استفاده از روغن نارگیل برای ابرو میتوانید به صورت روزانه ابروهایتان را با آن ماساژ دهید و با قرار دادن ماسک های گیاهی مختلف که دارای این روغن مفید هستند ابروهایتان را تقویت نمایید. در مطالب آینده به معرفی ماسک های دارای روغن نارگیل هستند خواهیم پرداخت تا بتوانید با استفاده از آن به ابروهایی پرپشت و زیبا تر دست پیدا کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم