کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

تاثیر روغن نارگیل برای رشد سریع ابرو

نوشته شده در تاریخ 22 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 367 views

تاثیر روغن نارگیل برای رشد سریع ابرو

روغن نارگیل برای رشد سریع ابرو

امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای تقویت موهای سر، ابرو و مژه از تقویت کننده های آماده که در داروخانه ها به فروش میرسد استفاده نمایند که متاسفانه همین باعث میشود مجبور باشند هزینه ی زیادی پرداخت کنند و حتی در برخی از موارد دچار عوارض مختلف شوند این در حالی است که در برخی از موارد میتوان با داروهای گیاهی به نتایج قابل توجهی دست یافت و شاهد افزایش زیبایی بود. به دلیل اثرات فوق العاده ای که روغن نارگیل در رشد مو دارد در این مطلب تصمیم گرفته ایم به تاثیر روغن نارگیل برای رشد سریع ابرو بپردازیم.

 

تاثیر روغن نارگیل

در صورتی که قصد دارید از روغن نارگیل برای رشد سریع ابرو استفاده کنید باید این موضوع را بدانید که به صورت کلی در اکثر موارد استفاده از داروهای گیاهی باعث مشاهده ی نتایج سریع نخواهد شد به همین دلیل اگر از رشد ابروهایتان رضایت کافی ندارید و دچار کم پشتی شدید ابرو شده اید بهتر است به پزشک مراجعه نمایید تا با روش های موثری که وجود دارد در کوتاه مدت به نتیجه ی دلخواه دست یابید.

اما به طور کلی روغن نارگیل هم اثرات فوق العاده ای دارد و میتوان با استفاده از آن در بلند مدت به نتایج فوق العاده ای دست یافت. افرادی که از روغن نارگیل استفاده میکنند بعد از ۳ الی ۴ ماه نه تنها شاهد افزایش رشد ابروهای خود خواهند بود بلکه به ابروهایی ضخیم تر نیز دست خواهند یافت که همین باعث میشود زیبایی ابروها تا چند برابر افزایش پیدا کند.

روغن نارگیل برای رشد سریع ابرو

ماسک سیر و روغن نارگیل

برای اینکه شاهد اثرات روغن نارگیل برای رشد سریع ابرو باشید میتوانید آن را با مقداری سیر ترکیب کنید. برای تهیه ی ماسک سیر و روغن نارگیل باید در مرحله ی اول ۲ الی ۳ حبه سیر را به خوبی بکوبید و آن را با یک قاشق چایخوری روغن نارگیل ترکیب نمایید و اجازه دهید این ماسک به مدت چند ساعت در ظرفی در بسته باقی بماند.

در مرحله ی بعد میتوانید ابروهایتان را با ماسکی که تهیه نموده اید ماساژ دهید و شاهد اثرات فوق العاده ی آن باشید. فقط باید این نکته را بدانید که برای مشاهده ی نتایج دلخواه باید حداقل چند وقت از ماسک سیر و روغن نارگیل استفاده نمایید.

 

ماسک روغن نارگیل و روغن کرچک

روغن نارگیل برای رشد سریع ابرو بسیار مناسب خواهد بود و در اکثر موارد نیاز نیست آن را با روغن های دیگر ترکیب نمود. اما اگر به دنبال تهیه ی تقویت کننده ای موثر و فوق العاده هستید میتوانید مقداری روغن کرچک را هم با روغن نارگیل ترکیب کنید و بعد از آن به ماساژ ابروهایتان بپردازید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم