کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش تاج ابرو

نوشته شده در تاریخ 9 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 720 views

ریزش تاج ابرو

ریزش تاج ابرو

معمولا بسیاری از خانم ها زمانی که دچار ریزش ابرو میشوند سعی میکنند تا با استفاده از روش های موقت به افزایش زیبایی ابروهای خود بپردازند به همین دلیل در بسیاری از مواقع علت اصلی ریزش ابرو ها مشخص نمیشود و فرد در بلند مدت مقدار زیادی ابروهای خود را از دست میدهد. بهتر است بدانید ریزش تاج ابرو یکی از مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد آن را مشاهده میکنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به بررسی علت اصلی آن بپردازیم پس تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید.

علت اصلی ریزش تاج ابرو

تاج ابرو یکی از مهمترین قسمت های ابرو به شمار میرود که تاثیر زیادی بر روی زیبایی ابرو دارد به همین دلیل افرادی که ریزش مو آن را تجربه میکنند به دنبال روشی موثر برای رفع آن هستند این در صورتی است که معمولا درصد زیادی از افراد به بررسی علت اصلی این مشکل توجهی ندارند و همین باعث میشود به نتایج بلند مدت دست پیدا نکنند و در بلند مدت بخش زیادی ابروهایشان خالی شود.

ریزش تاج ابرو

بهتر است بدانید علت اصلی ریزش تاج ابرو برداشتن بیش از حد آن است به همین دلیل افرادی که بیش از حد به تغییر حالت ابروهایشان می پردازند بیشتر این مشکل را تجربه میکنند. علاوه بر این ژنتیک، تغذیه ناسالم و تغییرات شدید هورمونی هم تاثیر زیادی در این مشکل دارد که باید برای بررسی آن حتما به پزشک مراجعه نمود. البته باید توجه داشته باشید که افزایش سن هم تاثیر زیادی در ریزش ابرو خواهد داشت.

درمان ریزش تاج ابرو

برای درمان ریزش تاج ابرو روش های زیادی وجود دارد. برخی از افراد برای اینکار از روش های گیاهی استفاده میکنند و برخی به سراغ مصرف خودسرانه داروهای شیمیایی میپردازند این در حالی است که در اکثر موارد افرادی که دچار ریزش ابرو میشوند باید از روش هایی مانند کاشت ابرو استفاده کنند تا شاهد رشد مجدد ابروهای خود باشند.

ریزش تاج ابرو

البته با استفاده از روش های میکروپیگمنتیشن که جزء روش های موقت میباشد هم میتوان به ابروهایی زیباتر دست پیدا کرد و به نتیجه رسید.

بهترین زمان برای درمان ریزش تاج ابرو

درمان ریزش تاج ابرو باید در سریعترین زمان ممکن انجام شود چون با گذشت زمان فولیکول ها توانایی رشد موهای جدید را از دست میدهند. بهتر است بدانید در برخی از موارد میتوان با استفاده ی به موقع از روش هایی مانند پی ار پی میتوان جلوی ریزش شدید ابرو را گرفت و به نتایج قابل قبولی دست یافت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم