کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بررسی علل بروز ریزش موی جلوی سر

نوشته شده در تاریخ 14 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 528 views

بررسی علل بروز ریزش موی جلوی سر

بسیاری از افراد با دلایل ریزش مو آشنایی ندارند به همین دلیل نمیتوانند از آن پیشگیری کنند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم. بهتر است بدانید ریزش موی جلوی سر یکی از مشکلات شایعی است که بسیاری از افراد و به خصوص آقایان آن را تجربه میکنند. خوشبختانه در حال حاضر روش های زیادی برای رفع این نوع ریزش مو وجود دارد به همین دلیل فرد میتواند در مدت زمانی کوتاه به نتیجه ی مناسب دست پیدا کند. البته باید قبل از هر چیز دلیل دقیق آن مشخص شود.

دلیل ریزش موی جلوی سر

ریزش موی جلوی سر دلایل مختلفی دارد به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند بهتر است برای بررسی علت آن به پزشک مراجعه کنند اما به طور کلی باید این نکته را بدانید که ریزش موی ناحیه ی جلوی سر در بسیاری از مواقع به علت مشکلات ژنتیکی به وجود می آید به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند باید برای درمان آن از روش های کاشت مو استفاده کنند.

ریزش موی جلوی سر ممکن است به علت دلایل دیگری نیز به وجود آمده باشد. افرادی که دچار استرس و اضطراب شدید هستند نیز ممکن است این مشکل را تجربه کنند. علاوه بر این باید این موضوع را بدانید که بیماری های عفونی، مشکلات هورمونی و بیماری های کبدی و … باعث ریزش مو در ناحیه ی جلوی سر و نواحی دیگر آن خواهند شد.

ریزش موی جلوی سر

درمان ریزش موی جلوی سر

ریزش موی جلوی سر در بسیاری از مواقع به علت مشکلات ژنتیکی به وجود می آید به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند باید از روش های کاشت مو استفاده کنند. خوشبختانه در حال حاضر روش های کاشت مو به روش هایی کاملا ایمن تبدیل شده اند به همین دلیل بیماران میتوانند بدون نگرانی به استفاده از آن بپردازند.

افرادی که دچار سایر ریزش موها میشوند معمولا میتوانند با استفاده از دارو ها به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند و در اکثر موارد نیاز به استفاده از روش های تهاجمی مانند کاشت مو نخواهد بود.

ریزش موی جلوی سر

پیشگیری ریزش موی جلوی سر

ریزش موی جلوی سر در بسیاری از موارد قابل پیشگیری خواهد بود. بهتر است بدانید افرادی که مستعد ریزش موی ژنتیکی هستند نمیتوانند ازاین مشکل پیشگیری کنند اما در سایر موارد با داشتن سبک زندگی سالم و رعایت بهداشت مو میتوان از ریزش مو جلوگیری به عمل آورد. البته برای جلوگیری از ریزش مو بهتر است به انجام چکاپ و آزمایش های دوره ای اهمیت زیادی داد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم