کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش موی سر در خانم ها

نوشته شده در تاریخ 7 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 453 views

ریزش موی سر در خانم ها

ریزش موی سر در خانم ها

بررسی علل ریزش موی سر در خانم ها و آقایان

معمولا علت ریزش موی سر در خانم ها با آقایان تا حدی متفاوت است اما علت آن هر چه که باشد باید به فکر استفاده از روشی موثر برای درمان آن بود چون به وجود آمدن کچلی برای خانم ها میتواند بسیار مشکل ساز باشد و قطعا کمتر فردی وجود خواهد داشت که بتواند با ریزش موی خود به راحتی کنار بیاید. در حال حاضر علت ریزش موی بسیاری از افراد مشکلات ژنتیکی است که متاسفانه درمان این نوع ریزش مو به راحتی امکان پذیر نیست و فرد باید مدت ها برای دستیابی به نتیجه ای مناسب منتظر بماند. اما بهتر است بدانید ریزش مو علت های دیگری هم میتواند داشته باشد که در بسیاری از مواقع خود بیمار نمیتوان به آن پی ببرد چون نشانه های ریزش موهای مختلف به هیچ وجه یکسان نیستند و ممکن است با مشاهده ی علائمی که وجود دارد دچار اشتباه شوید.

علت ریزش موی سر در خانم ها چیست؟

ریزش موی سر در خانم ها با آقایان ممکن است در برخی موارد تفاوت داشته باشد به همین دلیل بهتر است به علت ریزش موی آقایان و خانم ها به صورت مجزا بپردازیم. معمولا ریزش مو به علت استرس و اضطراب در خانم ها بیشتر است چون خانم ها به علت روحیه ی حساسی که دارند در اکثر موارد بیشتر دچار آسیب های روحی میشوند و همین باعث میشود تا ریزش مو و … را تجربه کنند. کاهش وزن شدید هم یکی از علت های ریزش مو در خانم هاست. چون متاسفانه بسیاری از خانم ها برای کاهش وزن از رژیم های نامناسب استفاده میکنند. علاوه بر این ها علت ریزش مو در خانم ها میتواند کم کاری تیروئید، بیماری لوپوس، سندرم تخمدان پلی کیستیک و … باشد.

ریزش موی سر در خانم ها

علت ریزش موی سر در خانم ها چیست؟

همانطور که گفتیم ریزش مو ی سر در خانم ها با آقایان کمی تفاوت دارد. معمولا آقایان در بسیاری از مواقع به علت مشکلات ژنتیکی دچار ریزش مو میشوند و در واقع ریزش مویشان از نوع ارثی است. اما علاوه بر این مشکلات روحی، سوء تغذیه، کم کاری تیروئید و بیماری های مختلف ممکن است باعث ریزش مو در آقایان شود که باری بررسی علت دقیق باید به متخصصان زیبایی مراجعه شود. در اکثر موارد برای درمان ریزش مو در آقایان باید از روش های کاشت مو استفاده کرد.

برای درمان ریزش مو در خانم ها و آقایان باید چه کرد؟

برای درمان ریزش موی سر در خانم ها و آقایان روش های زیادی وجود دارد که بعد از بررسی علت آن میتوان از بهترین روشی که وجود دارد استفاده نمود. در حال حاضر روش کاشت مو یکی از متداول ترین روش هایی است که بسیاری از افراد برای رفع ریزش مو و کچلی از آن استفاده میکنند و میتواند باعث رفع ریزش موی دائمی شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم