کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش موی طبیعی سر تا چه حد طبیعی است؟

نوشته شده در تاریخ 14 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 365 views

ریزش موی طبیعی سر تا چه حد طبیعی است؟

چند عامل ریزش موی بدن در آقایان

در صورتی که اطلاعی از اینکه ریزش موی طبیعی سر تا چه حد طبیعی است ندارید نمیتوانید از آن پیشگیری کنید و به درمان آن بپردازید به همین دلیل بهتر است تا جایی که امکان دارد به مطالعه ی مقالات مختلف در مورد ریزش مو بپردازید. بهتر است بدانید تمامی افراد در طول روز شاهد ریزش تعدادی از مو خواهند بود که این ریزش مو کاملا طبیعی است و مشکلی به وجود نمی آورد اما در صورتی که تعداد ریزش مو در روز افزایش یافت باید برای رفع آن حتما به پزشک مراجعه کرد تا شاهد رشد موهای جدید بود.

ریزش موی طبیعی سر تا چه حد طبیعی است؟

برای اینکه بتوانید به درمان سریع ریزش موی خود بپردازید باید با میزان ریزش موی طبیعی سر آشنا باشید تا در صورتی که ریزش موهایتان بیشتر از حد عادی بود سریعا به پزشک مراجعه کنید. بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده ی به موقع از روش های درمانی سریعا به نتیجه رسید و از ریزش موی شدید جلوگیری به عمل آورد.

ریزش موی طبیعی سر معمولا تعداد ۵۰ تا ۱۰۰ عدد خواهد بود که در صورت افزایش باید حتما به پزشک مراجعه نمود. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که در برخی از  موارد ممکن است موها به صورت مقطعی بیشتر ریزش کنند و به صورت طبیعی رفع شوند به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش موی بیش از حد شده اید بیاد حداقل یک هفته قبل از مراجعه به پزشک صبر کنید.

درمان ریزش موی غیر طبیعی سر

عوامل موثر در ریزش موی غیر طبیعی

عوامل زیادی وجود دارند که باعث ریزش موی غیر طبیعی افراد میشوند. بهتر است بدانید بیماری های مخلتف، مشکلات ژنتیکی، کمبود ویتامین ها و عفونت سر از عواملی هستند که باعث افزایش ریزش موی طبیعی سر میشوند که در این موارد باید برای رفع آن حتما به پزشک مراجعه کرد تا با استفاده از روش های موثری که وجود دارد سریعا به درمان ریزش مو پرداخت.

باید به این نکته توجه داشته باشید که استفاده از سشوار، اتو مو، رنگ های شیمیایی، حالت دهنده ها و بسیاری از مواد شیمیایی که برای افزایش زیبایی مو وجود دارد باعث افزایش احتمال ریزش مو میشود.

درمان ریزش موی غیر طبیعی سر

در صورتی که شاهد افزایش ریزش موی طبیعی سر بودید ممکن است در برخی از موارد بتوانید از داروهای گیاهی استفاده کنید. داروهای گیاهی برای درمان ریزش موی سطحی بسیار مناسب خواهند بود اما افرادی که به دلیل بیماری های مختلف دچار ریزش مو شده اند باید برای درمان آن حتما به پزشک مراجعه کنند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم