کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ ۱۹ آذر ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 58 views

ریزش مو بعد از کاشت مو

ریزش مو بعد از کاشت مو

افرادی که قصد دارند برای درمان ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کنند باید سعی کنند تا جایی که امکان دارد اطلاعات خود را نسبت به این روش ها افزایش دهند چون در بسیاری از مواقع عدم اطلاع کافی بیمار از کاشت مو باعث میشود تا به نتایج دلخواه دست پیدا نکند یا در برخی از موارد با مشاهده ی عوارض طبیعی کاشت مو دچار نگرانی شود. ریزش مو بعد از کاشت مو یکی از مواردی است که قصد داریم در این مطلب به آن بپردازیم تا نگرانی بسیاری از افراد در مورد این موضوع برطرف شود.

ریزش مو بعد از کاشت مو

کاشت مو از روش های پرطرفدار برای درمان ریزش مو است که بسیاری از افراد تصمیم میگیرند برای رفع ریزش موی خود از آن استفاده کنند اما متاسفانه به علت عدم آگاهی بسیاری از افراد مشاهده میشود که در استفاده از روش های کاشت مو دچار نگرانی میشوند. ریزش مو بعد از کاشت مو از مسائلی است که میتواند باعث نگرانی بسیار از افراد شود در حالی که این مشکل کاملا طبیعی است.

ریزش مو بعد از کاشت مو

بهتر است بدانید ریزش مو بعد از کاشت مو در همه ی افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند به وجود خواهد آمد و کاملا طبیعی است به همین دلیل نباید به هیچ وجه با مشاهده ی آن دچار نگرانی شوید. معمولا این ریزش مو بعد از ۳ هفته شروع به ریزش میکند و حداقل تا ۵ هفته بعد از کاشت مو ادامه خواهد داشت که در این مدت درصد زیادی از موهای بیمار دچار ریزش خواهد شد.

درمان ریزش مو بعد از کاشت مو

همانطور که اشاره کردیم ریزش مو بعد از کاشت مو کاملا طبیعی است به همین دلیل نیازی نیست تا از روش خاصی برای رشد آن استفاده کنید. بهتر است بدانید موهایی که در هفته ی سوم دچار ریزش میشود بعد از ۲ ماه شروع به رشد خواهد کرد. البته باید توجه داشته باشید که زمان ریزش مو و همچنین رشد مجدد موها در همه ی افراد یکسان نخواهد بود و ممکن است رشد مو در برخی از افراد طولانی تر شود.

ریزش مو بعد از کاشت مو

تقویت مو بعد از کاشت

برای درمان ریزش مو بعد از کاشت مو لازم نیست از روش خاصی استفاده کرد اما باید بعد از کاشت به سلامت خود توجه کافی داشته باشید و به مصرف غذاهای مقوی بپردازید تا رشد موهایتان افزایش پیدا کند. علاوه بر این باید از مصرف سیگار، قلیان و الکل بپرهیزید چون اثرات مخربی بر روی موها خواهند داشت و باعث میشوند سرعت رشد موها تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

ریزش مو بعد از کاشت مو
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم