کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو غیرطبیعی

نوشته شده در تاریخ 9 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 469 views

ریزش مو غیرطبیعی

ریزش مو غیرطبیعی

ریزش مو غیرطبیعی موضوعی است که در ادامه به آن خواهیم پرداخت چون افراد زیادی وجود دارند که نمی دانند چه زمانی ریزش موهایشان طبیعی است و چه زمانی باید برای رفع آن به متخصصان مراجعه کنند. بهتر است بدانید افرادی که در سریعترین زمان ممکن به پزشک مراجعه میکنند میتوانند در مدت زمانی کوتاه شاهد رفع ریزش موی خود و رشد موهای جدید باشند به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش مو غیر عادی و غیر طبیعی شده اید پیشنهاد میکنیم حتما به پزشک مراجعه کنید.

ریزش مو غیرطبیعی

بهتر است بدانید موها به صورت طبیعی در طول روز دچار ریزش مو میشوند به همین دلیل قبل از اینکه به پزشک مراجعه کنید باید بدانید دچار ریزش مو غیرطبیعی شده اید یا نه، به طور کلی طبق مطالعاتی که انجام شده است ریزش موی روزانه تا ۱۰۰ عدد کاملا طبیعی است و افرادی که این مقدار ریزش مو را تجربه میکنند نباید به پزشک مراجعه کنند اما بیشتر از آن به هیچ وجه طبیعی نخواهد بود.

 

برای این که به این موضوع پی ببرید که به ریزش مو غیرطبیعی دچار شده اید یا نه باید حداقل تا یک هفته وضعیت موهایتان را مورد بررسی قرار دهید و در صورتی که مقدار ریزش آن از عددی که ذکر کردیم بیشتر بود به پزشک مراجعه کنید. البته باید به این نکته توجه داشته باشید که توجه بیش از حد به وضعیت موها باعث ایجاد استرس و اضطراب و در نهایت افزایش ریزش طبیعی موها خواهد شد.

علل ریزش مو غیرطبیعی

ریزش مو غیرطبیعی میتواند علل مختلفی داشته باشد که توسط متخصصان به راحتی مشخص خواهد شد. بهتر است بدانید استرس و اضطراب، مشکلات تیروئید، سوء تغذیه و نواقص ژنتیکی از رایج ترین مواردی هستند که باعث ریزش غیر طبیعی موها میشوند. اما علاوه بر این ممکن است برخی از افراد به دلیل بیماری آلوپسی یا سایر بیماری ها هم ریزش مو را تجربه کرده باشند.

ریزش مو غیرطبیعی

باید به این نکته هم بپردازیم که در برخی موارد افرادی که دچار ریزش مو سطحی میشوند مشکلات روحی شدیدی را تجربه میکنند و همین باعث میشود ریزش موهایشان تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

درمان ریزش مو غیرطبیعی

هیچ درمان ریزش مو غیرطبیعی هیچ روش حتمی وجود ندارد به همین دلیل در صورتی که دچار ریزش مو شده اید بهتر است حتما از روش هایی که متخصصان توصیه میکنند استفاده نمایید در غیر اینصورت ممکن است ریزش موهایتان افزایش پیدا کند و دچار عوارض مختلف روش های غیر ایمن شوید.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم