کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

کدام مکمل برای ریزش مو قارچی مناسب است؟

نوشته شده در تاریخ 7 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 631 views

کدام مکمل برای ریزش مو قارچی مناسب است؟

کچلی قارچی سر

ریزش مو قارچی یکی از انواع ریزش مو است که ممکن است همه ی افراد در طول زندگی خود حداقل یکبار آن را تجربه کنند به همین دلیل باید همیشه برای مواجه شدن با ان آماده بود. بهتر است بدانید این نوع ریزش مو حتی در کودکان نیز به وجود خواهد آمد و افرادی که به این مشکل مبتلا میشوند ممکن است در هر سنی قرار داشته باشند. برای درمان ریزش مو قارچی به هیچ وجه نمیتوان از روش های سنتی و درمان های خانگی استفاده کرد به همین دلیل باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کنید. متاسفانه بسیاری از افراد با استفاده از محصولات ضد قارچ که در بازار به فروش میرسد تلاش میکنند تا به رفع ریزش مو بپردازند و همین باعث میشود به نتیجه ی مناسب دست پیدا نکنند و علاوه بر این قسمت زیادی از موهایشان دچار ریزش مو شود به همین دلیل باید در صورت مشاهده ریزش مو قارچی به پزشک مراجعه کرد.

ریزش مو قارچی چیست؟

ریزش مو انواع مختلفی دارد و برای درمان هر کدام از آن ها باید از روش مشخصی استفاده نمود به همین دلیل باید قبل از این که به درمان ریزش مو بپردازید علت آن به دقت مورد بررسی قرار گیرد. ریزش مو قارچی یکی از انواع ریزش موهاست که افرادی که به آن مبتلا میشوند ریزش موی منطقه ای را در نواحی مختلف سر خود مشاهده میکنند. علت این نوع ریزش مو رشد و تکثیر قارچ ها در ناحیه ی سر است. قارچ هایی که بر روی سر فعالیت میکنند باعث تضعیف فولیکول ها و ریشه ی مو میشوند و همین باعث میشود موهای فرد در مدت زمانی کوتاه دچار ریزش شود.

کدام مکمل برای ریزش مو قارچی مناسب است؟

برای پیشگیری از ریزش مو قارچی باید چه کرد؟

رعایت نکات بهداشتی یکی از مهمترین مواردی است که برای پیشگیری از ریزش مو قارچی باید به آن توجه داشته باشید. برای رعایت بهداشت سر بهتر است با مراجعه به متخصصان زیبایی به تهیه ی شامپویی مناسب برای شستشوی سر بپردازید چون استفاده از شامپوهای نامناسب زمینه ی رشد قارچ و عوامل بیماری زا را فراهم خواهد کرد. علاوه بر این سعی کنید از لوازم شخصی سایر افراد استفاده نکنید چون ریزش موی قارچی به راحتی انتقال پیدا میکند.

کدام مکمل برای ریزش مو قارچی مناسب است؟

برای درمان ریزش مو قارچی حتما باید به متخصصان زیبایی مراجعه کرد چون امکان درمان این نوع ریزش مو در خانه و با استفاده از مکمل هایی که به صورت عمومی به فروش میرسد وجود نخواهد داشت. معمولا متخصصان برای درمان ریزش موی کچلی داروهای خوراکی در کنار داروهای موضعی را تجویز خواهند کرد. در کنار این داروها هم میتوان از ویتامین ها و مکمل های غذایی برای افزایش رشد موها استفاده نمود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم