کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو منطقه ای و طاسی ناحیه ای

نوشته شده در تاریخ 4 نوامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 341 views

ریزش مو منطقه ای و طاسی ناحیه ای

ریزش مو منطقه ای و طاسی ناحیه ای

ریزش مو منطقه ای و طاسی ناحیه ای در چه اثری پیش می آید؟

ریزش مو انواع مختلفی دارد به همین دلیل برای درمان آن باید قبل از هر چیز نوع ریش مو به صورت دقیق بررسی شود. در بسیاری از مواقع افرادی که دچار علائم خاصی از ریزش مو میشوند نمیتوانند به راحتی به علت ریزش مو پی ببرند چون بسیاری از ریزش مو ها علائم یکسانی دارند به همین دلیل باید برای بررسی دقیق علت ریزش مو حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کرد. متخصصان زیبایی میتوانند با بررسی دقیق ریزش مو و طاسی و در صورت لزوم انجام آزمایشات مختلف علت ریزش مو را مورد بررسی قرار دهند. ریزش مو منطقه ای یکی از انواع ریزش مو است که بسیاری از افراد تصور میکنند این مشکل فقط به علت بیماری های قارچی به وجود می آید اما بهتر است بدانید این ریزش مو میتواند دلایل کاملا متفاوتی داشته باشد که در این مطلب تصمیم گرفته ایم به صورت دقیق به آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

ریزش مو منطقه ای به علت بیماری آلوپسی

در برخی از موارد ممکن است ریزش مو منطقه ای به علت بیماری آلوپسی به وجود آید. البته احتمال بروز این بیماری بسیار کم است و افرادی که به ریزش موی ناحیه ی مبتلا میشوند نباید در وهله ی اول تصور کنند به این بیماری مبتلا شده اند. افرادی که به این بیماری مبتلا میشوند معمولا در مدت زمانی بسیار کوتاه ریزش مو در نقاط مختلف بدن خود را تجربه میکنند. علت به وجود آمدن این بیماری به صورت دقیق مشخص نیست اما بهتر است بدانید آلوپسی نوعی بیماری خود ایمنی است که متاسفانه نمیتوان به راحتی به درمان آن پرداخت.

ریزش مو منطقه ای و طاسی ناحیه ای

بیماری های قارچی و ریزش مو منطقه ای

ریزش مو منطقه ای ممکن است به علت بیماری های قارچی به وجود آمده باشد. در صورتی که به علت بیماری های قارچی دچار ریزش موی ناحیه ای شده باشید موهای تمام بدنتان به صورت همزمان دچار ریزش نخواهد شد و در این موارد معمولا احساس سوزش و خارش در قسمت های مختلف سر خواهید داشت. برای درمان ریزش موی قارچی باید از داروهای خوراکی و موضعی استفاده نمود.

ریزش مو منطقه ای به علت استرس

بهتر است بدانید ریزش مو منطقه ای ممکن است در برخی موارد به علت استرس و اضطراب های شدید به وجود آید به همین دلیل در صورتی که دچار این نوع ریزش مو شده اید باید به وضعیت روحی خود توجه داشته باشید. اگر به تازگی به علت شرایط بد روحی استرس و اضطراب شدید را تجربه کرده اید ممکن است ریزش موهایتان از نوع استرسی باشد. برای تشخیص این موضوع حتما باید به پزشک پوست و مو مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم