کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های درمانی ریزش موی ناگهانی در مردان

نوشته شده در تاریخ 14 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 265 views

روش های درمانی ریزش موی ناگهانی در مردان

روش های درمانی ریزش موی ناگهانی در مردان

ریزش مو ناگهانی در مردان نگرانی های زیادی را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم. بهتر است بدانید آقایان به علت اینکه بیشتر از خانم ها داخل اجتماع حضور دارند با این نوع بیماری دچار مشکلات زیادی میشوند و روابط اجتماعی شان تحت تاثیر قرار میگیرد به همین دلیل باید به درمان مشکلاتی که باعث کاهش زیبایی شان میشود اهمیت زیادی دهند. سپس به روش های مختلفی که برای درمان این نوع بیماری آقایان وجود دارد خواهیم پرداخت پس با ما همراه باشید.

درمان ریزش موی ناگهانی در مردان

ریزش موی ناگهانی در مردان باید در سریعترین زمان ممکن درمان شود چون در بسیاری از مواقع با گذشت زمان نمیتوان به راحتی آن را درمان کرد. با توجه به این که آقایان بیشتر دچار ریزش موی ژنتیکی میشوند باید برای رفع آن از داروهایی مانند ماینوکسیدیل و فیناستراید استفاده کنند. استفاده از این داروها باعث میشود تا در برخی از موارد فرد شاهد رفع ریزش موی خود باشد اما نتایج آن موقت خواهد بود.

ریزش موی ناگهانی در مردان معمولا با استفاده از داروهای گیاهی رفع نخواهد شد. به همین دلیل در صورتی که دچار این مشکل شده اید بهتر است حتما به پزشک مراجعه کنید. ریزش موی ناشی از استرس، مشکلات تیروئید، بیماری آلوپسی و بیماری های عفونی از مواردی هستند که باید برای درمان آن به کلینیک ها مراجعه نمود تا با داروهای مختلفی که وجود دارد به رفع آن پرداخت.

درمان ریزش موی ناگهانی در مرداندرمان ریزش موی ناگهانی در مردان

رفع ریزش مو ناگهانی مردان با کاشت مو

به علت اینکه یکی از دلایل اصلی ریزش موی ناگهانی در مردان مشکلات ژنتیکی است بهتر است به معرفی روش های کاشت مو بپردازیم. البته کاشت مو روشی شناخته شده است که بسیاری از افراد با آن آشنایی دارند. این روش بیشتر برای رفع ریزش موی ژنتیکی به کار برده میشود اما در صورتی که فرد به علت تصادف و وارد شدن آسیب های فیزیکی به سر دچار ریزش مو شده باشد نیز میتواند از این روش استفاده کند.

در حال حاضر روش هایی مانند روش SUT جزء ایمن ترین روش های درمانی به شمار میروند که افراد میتوانند با استفاده از آن شاهد رشد سریع موهای خود باشند.

لیزر تراپی برای رفع ریزش مو ناگهانی مردان

برای درمان ریزش موی ناگهانی در مردان میتوان از روش های لیزر تراپی با دستگاه های IGROW نیز استفاده کرد. البته این روش ها برای افرادی مناسب خواهد بود که دچار ریزش موی ژنتیکی شده باشند. لیزر تراپی باعث میشود تا آسیب های وارد شده به فولیکول ها کاهش پیدا کند به همین دلیل در بسیاری از مواقع فرد شاهد کاهش ریزش موهای خود خواهد بود.

روش های درمانی ریزش موی ناگهانی در مردان

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم