کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو پس از زایمان

نوشته شده در تاریخ 9 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 393 views

ریزش مو پس از زایمان

ریزش مو پس از زایمان

به دلیل اینکه ریزش مو پس از زایمان در میان خانم ها بسیار رواج دارد تصمیم گرفته ایم در این مطلب به آن بپردازیم تا بتوانید با استفاده از روش هایی که وجود دارد به درمان آن بپردازید. بهتر است بدانید ریزش موی موقت در خانم ها بیشتر از آقایان است به همین دلیل بسیاری از خانم ها بعد از ریزش مو مجددا شاهد رشد موهای خود خواهند بود بنابراین در صورتی که دچار ریزش مو شده اید نباید از دائمی بودن آن نگرانی زیادی داشته باشید. البته درمان ریزش مو در بسیاری از مواقع ضروری است و نباید نسبت به آن بی اهمیت بود.

درمان ریزش مو پس از زایمان

بهتر است بدانید ریزش مو پس از زایمان فقط مختص به عده ای از خانم ها نیست و تقریبا تمام افراد آن را تجربه میکنند اما شدت آن در افراد کمی تفاوت دارد. ریزش موی پس از بارداری یا زایمان به علت کاهش هورمون های استروژن در بدن به وجود می آید. این هورمون ها در دوران بارداری به حداکثر ممکن میرسند اما بعد از آن مجددا کاهش پیدا میکنند و میزان آن در بدن عادی میشود.

ریزش مو پس از زایمان

بنابراین طبق آنچه گفتیم کاهش هورمون های استروژن در بدن زنان کاملا طبیعی است به همین دلیل میتوان به صورت طبیعی شاهد رشد موهای جدید بود. البته با روش هایی که در ادامه به آن اشاره میکنیم میتوان به افزایش سرعت رشد موها پرداخت. برای استفاده از این روش ها باید از این موضوع اطمینان حاصل کنید که ریزش موهایتان دلیل دیگری نداشته باشد و همراه با علائم دیگر نباشد.

نسخه های گیاهی کاهش ریزش مو پس از زایمان

برای کاهش ریزش مو پس از زایمان میتوانید از نسخه های گیاهی استفاده کنید. استفاده از عسل، تخم مرغ، حنا، آلوئه ورا، تخم شنبلیله، روغن کرچک و روغن زیتون در افزایش رشد موها بسیار موها خواهد بود به همین دلیل پیشنهاد میکنیم حتما آن ها را امتحان کنید.

ریزش مو پس از زایمان

بهتر است بدانید در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از روش های طب سنتی جلوی ریزش موی شدید بعد از بارداری را گرفت و در کنار آن به رفع آسیب های وارد شده به ساقه ی مو پرداخت.

روش های کلینیکی ریزش مو پس از زایمان

برای رفع ریزش مو پس از زایمان میتوان از روش های کلینیکی هم استفاده کرد. این روش ها در صورتی مناسب خواهند بود که ریزش مو شدت یافته باشد و امکان رفع آن با استفاده از داروها وجود نداشته باشد. در این موارد استفاده از روش هایی مانند پی ار پی و مزوتراپی موثر خواهد بود و باعث کاهش یافتن ریزش موی بیمار میشود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم