کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ریزش مو پس از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 9 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 448 views

ریزش مو پس از کاشت مو

ریزش مو پس از کاشت مو

در حال حاضر بسیاری از بیماران برای رفع ریزش موی خود از کاشت مو استفاده میکنند چون این روش باعث میشود فرد شاهد رشد موهای دائمی باشد. بهتر است بدانید افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند ممکن است در برخی از موارد دچار عوارض رایج کاشت مو شوند به همین دلیل قصد داریم در ادامه به یکی از آن ها بپردازیم. ریزش مو پس از کاشت مو مشکلی است که بسیاری از افراد دچار آن میشوند اما بهتر است بدانید این مشکل معمولا دائمی نخواهد بود و به راحتی رفع میشود.

ریزش مو پس از کاشت مو

به طور کلی افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند باید انتظار عوارض سطحی و موقت را داشته باشند اما باید به این نکته توجه داشته باشید که برای رفع عوارض دائمی باید به پزشک مراجعه کرد. ریزش مو پس از کاشت مو معمولا جزء عوارض موقت به شمار میرود به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند در اکثر موارد شاهد رشد مجدد موها خواهند بود.

ریزش مو پس از کاشت مو

بهتر است بدانید ریزش موها بعد از کاشت جزء مراحل طبیعی رشد موها میباشد. معمولا افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند بعد از چند هفته دچار ریزش مو میشوند به طوری که درصد زیادی از موهایشان دچار ریزش میشود. البته باید به این نکته هم توجه داشته باشید که ریزش مو بعد از کاشت همیشه طبیعی نخواهد بود به همین دلیل در صورتی که ادامه داشت باید به پزشک مراجعه کنید.

علت ریزش غیر طبیعی مو پس از کاشت

ریزش مو پس از کاشت مو ممکن است غیر طبیعی باشد که در این موارد باید حتما به پزشک مراجعه کرد. بهتر است بدانید برخی از افراد به علت استرس و اضطرابی که بعد از کاشت مو برایشان به وجود می آید دچار ریزش مو میشوند. علاوه بر این افرادی که از غذاهای سالم استفاده نمیکنند هم ممکن است دچار ریزش مو بعد از کاشت شوند.

ریزش مو پس از کاشت مو

البته باید به این نکته اشاره کنیم که ریزش موی غیر طبیعی بعد از کاشت مو ممکن است به علت به وجود آمدن اشکالاتی در مراحل کاشت مو به وجود آمده باشد که در این موارد باید حتما به پزشک مراجعه نمود.

درمان ریزش مو پس از کاشت

همانطور که گفتیم ریزش مو پس از کاشت مو در برخی از موارد طبیعی خواهد بود اما در صورتی که شاهد ادامه یافتن ریزش موی خود تا ماه سوم و بعد از آن بودید پیشنهاد میکنیم حتما به پزشک مراجعه کنید. استفاده از روش های خانگی در این موارد به هیچ وجه توصیه نمیشود و در برخی از موارد باعث افزایش ریزش مو میشود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم