کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

زاویه کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد ؟

نوشته شده در تاریخ 18 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 572 views

زاویه کاشت مو به چه عواملی بستگی دارد ؟

زاویه کاشت مو

برای درمان ریزش موی ژنتیکی روش های زیادی وجود دارد اما کاشت مو یکی از بهترین روش ها میباشد چون با استفاده از این روش میتوان در مدت زمانی کوتاه شاهد افزایش تراکم موهای طبیعی خود بود. استفاده از روش های کاشت مو باعث میشود تا موهای جدیدی که به وجود می آیند ظاهری کاملا طبیعی داشته باشند. توجه به زاویه کاشت مو یکی از مهمترین مواردی است که باعث میشود تا بیماران بتوانند به بهترین ظاهر موها دست پیدا کنند به همین دلیل باید برای دست یابی به نتایج دلخواه به بهترین متخصصان کاشت مو مراجعه نمود.

 

کاشت مو

استفاده از روش های کاشت مو باعث میشود تا بیماران بتوانند بعد از  ۳ الی ۴ ماه شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی باشند. در صورتی که به زاویه کاشت مو دقت شود میتوان شاهد نتایجی کاملا رضایت بخش بود. بهتر است بدانید افرادی که دارای بانک موی مناسب هستند میتوانند در بسیاری از مواقع از روش های کاشت مو استفاده کنند و شاهد رفع قطعی ریزش موی خود باشند.

در سالهای اخیر روش های کاشت مو دچار پیشرفت های زیادی شده اند به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکنند شاهد بهترین نتایج ممکن خواهند بود. روش های  SUT , FUT , FUE و FIT از رایج ترین روش های کاشت مو به شمار میروند که در حال حاضر در کلینیک های زیبایی انجام میشوند. زاویه کاشت مو در تمامی این روش ها به تخصص جراحان کاشت مو بستگی خواهد داشت.

کاشت مو

زاویه کاشت مو

بهتر است بدانید افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند ممکن است در برخی از موارد شاهد رشد موهایی باشند که ظاهری چندان طبیعی نخواهند داشت به همین دلیل برای دست یابی به نتایج دلخواه باید حتما به بهترین متخصصان کاشت مو مراجعه کرد. زاویه کاشت مو از مواردی است که عدم توجه به ان باعث میشود تا موها ظاهری کاملا غیر طبیعی داشته باشند.

متخصصان با تجربه بعد از استخراج فولیکول ها به زاویه کاشت مو توجه زیادی میکنند و همین باعث میشود موهایی که بعد از چند ماه رشد میکنند حالتی کاملا طبیعی داشته باشند.

 

مزایای کاشت مو

در صورتی که به زاویه کاشت مو و خط رویش موها توجه شود کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای رفع ریزش موی ارثی خواهد بود چون این روش باعث میشود تا فرد شاهد رشد موهایی کاملا طبیعی باشد. بهتر است بدانید موهایی که با استفاده از روش های کاشت مو رشد میکنند در اکثر موارد دچار ریزش مجدد نخواهند شد و فرد میتواند به نتایج قابل توجهی دست پیدا کند.

کاشت مو

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم