کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

زیبایی با پی آر پی مو

نوشته شده در تاریخ 14 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 416 views

زیبایی با پی آر پی مو

زیبایی با پی آر پی مو

در گذشته برای افزایش زیبایی در کلینک ها روش های زیادی وجود نداشته است به همین دلیل اکثر افراد مجبور بودند از روش های تهاجمی استفاده کنند این در حالی است که در حال حاضر روش های غیر تهاجمی زیادی برای افزایش زیبایی به وجود آمده است که بیماران میتوانند با استفاده از آن ها به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند و شاهد رفع نواقص زیبایی خود باشند. پی ار پی یکی از بهترین روش هایی است که میتوان با استفاده از آن به زیبایی بیشتری دست پیدا کرد به همین دلیل در این مطلب به زیبایی با پی آر پی خواهیم پرداخت.

افزایش زیبایی با پی آر پی

پی ار پی جزء به یکی از روش های پرطرفدار برای رفع بسیاری از نواقص زیبایی تبدیل شده است. بهتر است بدانید از این روش میتوان برای درمان بیماری های پوست و مو کمک گرفت. افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند باید حتما بالای ۱۸ سال سن داشته باشند. پی ار پی جزء روش های ایمن میباشد و در آن خبری از جراحی نخواهد بود. هزینه ی این روش نسبت به روش های جراحی کمتر است.

برای افزایش زیبایی با پی آر پی متخصصان از پلاکت های خون بیماران استفاده میکنند. پی ار پی به پلاسمای غنی شده از پلاکت ها گفته میشود که این ماده در جلسه ی تزریق پی ار پی به راحتی دریافت میشود. متخصصان این ماده ی بدست آمده را به نواحی مختلف پوست، سر و … تزریق میکنند تا بیماری هایی که برای فرد به وجود آمده برطرف شود چون پلاکت ها تاثیر زیادی در بازسازی بافت های بدن دارند.

زیبایی با پی آر پی مو

کاربرد های پی آر پی

پی ار پی کاربرد های زیادی دارد به طوری که در حال حاضر بسیاری از افراد افزایش زیبایی با پی آر پی را انتخاب میکنند. بهتر است بدانید از پی ار پی میتوان برای مشکلات مختلف پوستی از جمله چین و چروک پوست، جای زخم و بخیه، اسکار و جای جوش، ترمیم سریع زخم ها، افزایش حالت ارتجاعی پوست و افزایش شفافیت آن استفاده کرد.

علاوه بر این افرادی که دچار ریزش مو و نازکی آن شده اند نیز میتوانند از پی ار پی برای دست یافتن به نتایج قابل توجهی دست پیدا کنند. البته باید به این نکته هم اشاره کنیم که در حال حاضر از پی ار پی برای درمان بیماری های مربوط به استخوان و مفاصل هم استفاده میشود.

عوارض پی آر پی

در صورتی که قصد دارید افزایش زیبایی با پی آر پی را تجربه کنید بهتر است بدانید این روش در اکثر موارد عوارض قابل توجهی به دنبال نخواهد داشت به همین دلیل میتوانید بدون نگرانی از نتایج فوق العاده ی آن بهره بگیرید. بهتر است بدانید پی ار پی برای افرادی که از سلامت عمومی کافی برخوردارند یکی از ایمن ترین روش ها خواهد بود.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم