کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ساده ترین روش کاشت مو چه روشی است ؟

نوشته شده در تاریخ 18 فوریه 2019 در دسته تعداد بازدید 283 views

ساده ترین روش کاشت مو چه روشی است ؟

ساده ترین روش کاشت مو

در این مطلب تصمیم گرفته ایم به ساده ترین روش کاشت مو  بپردازیم چون در حال حاضر بسیاری از افراد تصمیم می گیرند برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده کنند. بهتر است برای درمان ریزش موی ارثی روش های زیادی وجود دارد اما افرادی که دچار این مشکل میشوند در بسیاری از مواقع مجبور خواهند بود تا به استفاده از روش های کاشت مو بپردازند چون کاشت مو تنها روشی خواهد بود که میتوان برای درمان قطعی ریزش موی ارثی مورد استفاده قرار داد و به نتایج دلخواه دست یافت.

 

ساده ترین روش کاشت مو best

بسیاری از افراد به دنبال ساده ترین روش کاشت مو هستند تا بتوانند در مدت زمانی کوتاه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند این در حالی است که تقریبا استفاده از تمامی روش های کاشت مو باعث میشود تا فرد بعد از ۳ الی ۴ ماه به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند. روش های FUT,FIT و SUT در حال حاضر جزء رایج ترین روش هایی هستند که برای رفع ریزش موی بیماران مورد استفاده قرار میگیرند.

افرادی که دچار ریزش موی شدید شده اند و در عین حال بانک موی قوی دارند میتوانند از روش های جدید مانندSUT استفاده کنند. استفاده از این روش ها باعث میشود تا کاشت مو در اکثر موارد بیش از یک الی دو جلسه زمان نبرد. روش های FUT وFIT هم بیشتر برای افرادی که بانک موی ضعیف دارند مورد استفاده قرار میگیرند. استفاده از این روش ها باعث میشود تا احتمال ریزش مو بعد از کاشت کاهش یابد.

 

ساده ترین روش کاشت مو در ایران

در ایران از تمامی روش های کاشت مو برای رفع ریزش موی استفاده میشود. افرادی که شرایط کافی برای استفاده از روش های جدید را داشته باشند میتوانند بدون عوارض مختلفی که در روش های جراحی وجود دارد به نتایج دلخواه دست پیدا کنند.

از میان روش هایی که در حال حاضر وجود دارد میتوان گفت ساده ترین روش کاشت مو در ایران روش FIT خواهد بود چون در این روش فولیکول ها به صورت دستی استخراج میشوند و همین باعث میشود فرد بتواند در کمترین زمان ممکن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کند.

ساده ترین روش کاشت مو

هزینه ساده ترین روش کاشت مو

بهتر است بدانید استفاده از ساده ترین روش کاشت مو یا روش های جدید باعث نخواهد شد تا هزینه ی کمتری را پرداخت کنید به همین دلیل برای انتخاب روش های مناسب نباید به هزینه ی روش های کاشت مو توجه داشته باشید. روش های کاشت مو باید تنها با توجه به میزان ریزش موی بیمار و بانک مو انتخاب شوند که متخصصان به بهترین شکل ممکن این کار را انجام خواهند داد.

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم