کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سلول های بنیادی در درمان ریزش مو

نوشته شده در تاریخ 15 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 417 views

سلول های بنیادی در درمان ریزش مو

برای درمان ریزش مو روش های زیادی وجود دارد اما متاسفانه بسیاری از افراد هنوز هم نمیتوانند شاهد رشد موهای جدید باشند چون برای استفاده از روش های مختلف شرایط خاصی وجود دارد. خوشبختانه در حال حاضر متخصصان در حال تحقیق در مورد روش های جدید هستند تا بتوانند با استفاده از آن به درمان سریع ریزش موی همه ی بیماران بپردازند. در این میان استفاده از سلول های بنیادی یکی از بهترین کارهایی است که میتوان انجام داد به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به سلول های بنیادی در درمان ریزش مو بپردازیم.

سلول های بنیادی در درمان ریزش مو

سلول های بنیادی در درمان ریزش مو نقش قابل توجهی خواهند داشت و طبق اطلاعاتی که در حال حاضر در دسترس است میتوان این امید را داشت که سالها بعد بتوان از اثرات فوق العاده ی آن بهره گرفت. استفاده از سلول های بنیادی باعث میشود تا افرادی که دچار بانک موی ناکافی هستند نیز بتوانند از پیوند مو استفاده کنند و شاهد رشد موهای خود باشند.

مراحل کاشت سلول های بنیادی در درمان ریزش مو به این صورت است که متخصصان در مرحله ی اول به برداشت بافت های مناسب برای تهیه ی سلول های بنیادی میپردازند. بعد از آن سلول های بنیادی را در محیط کشت قرار میدهند تا تکثیر شوند و بعد از چند وقت سلول ها بنیادی را به نواحی مختلف سر و حتی نواحی دیگر بدن تزریق میکنند که این کار باعث رفع دائمی ریزش مو میشود.

سلول های بنیادی در درمان ریزش مو

مزایای سلول های بنیادی در درمان ریزش مو

استفاده از سلول های بنیادی در درمان ریزش مو مزایای فوق العاده ای خواهد داشت به همین دلیل در آینده ای نزدیک جایگزین روش های دیگر کاشت مو خواهد شد. بهتر است بدانید استفاده از روش های جدید سلول های بنیادی باعث میشود تا بسیاری از افراد بتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند چون در روش های جدید سلول ها بنیادی محدودیت های روش های قبلی وجود نخواهد داشت.

سلول های بنیادی در درمان ریزش مو به احتمال زیاد عوارض معمول کاشت مو را نخواهد داشت چون نیاز به استخراج تعداد زیادی از فولیکول ها وجود نخواهد داشت.

سلول های بنیادی در درمان ریزش مو

معایب سلول های بنیادی برای رفع ریزش مو

استفاده از سلول های بنیادی در درمان ریزش مو معایبی هم دارد. بهتر است بدانید افرادی که از این روش ها استفاده خواهند کرد ممکن است در آینده دچار ریزش مو شوند چون امکان بررسی دقیق سلول هایی که تکثیر میشوند وجود نخواهد داشت. علاوه بر این هزینه ی کاشت مو به روش سلول های بنیادی بیشتر از سایر روش ها خواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم