کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن مناسب برای کاشت موی سر

نوشته شده در تاریخ 12 مارس 2019 در دسته تعداد بازدید 211 views

سن مناسب برای کاشت موی سر

سن مناسب برای کاشت موی سر

سن مناسب برای کاشت موی سر معمولا باید ۲۵ سال باشد. این یکی از شرایط مهم کاشت مو به شمار میرود به همین دلیل افرادی که در سنین پایین قرار دارند نمیتوانند از کاشت مو استفاده کنند. بهتر است بدانید این شرط برای خانم ها وجود ندارد و برخی از زنان میتوانند حتی در سن ۱۸ سالگی هم به استفاده از کاشت مو بپردازند.

کاشت موی سر روش های مختلفی دارد و افرادی که قصد دارند از آن استفاده کنند باید به انتخاب بهترین روش بپردازند. استفاده از روش های مناسب باعث میشود تا احتمال بروز عوارض مختلف به حداقل ممکن برسد به همین دلیل باید به آن توجه زیادی داشت. بهتر است بدانید روش های کاشت مو در حال حاضر جزء بهترین روش ها برای درمان ریزش مو به شمار میروند چون روش های دیگری که وجود دارند معمولا نتایج دائمی به دنبال نخواهند داشت و بیماران بعد از مدت زمانی بسیار کوتاه شاهد بازگشت ریزش موی خود خواهند بود.

روش های کاشت موی سر

روش های کاشت موی سر بسیار متنوع اند و در حال حاضر محققان در حال تحقیق بر روی روش های جدید تر نیز میباشند تا افرادی که دچار برخی از محدودیت ها هستند نیز بتوانند از کاشت مو استفاده کنند و به نتایج دلخواه دست یابند. روش FUT یکی از قدیمی ترین روش های کاشت مو میباشد که احتمال عوارض مختلف در آن افزایش پیدا میکند و اما باعث کاهش احتمال ریزش مو بعد از کاشت میشود.

با کاهش استفاده از روش های FUT بسیاری از کلینیک ها به سراغ روش هایی مانند FUE و SUT رفته اند. این روش ها جزء ایمن ترین روش های کاشت مو به شمار میروند که با استفاده از آن میتوان بدون بسیاری از عوارض رایج کاشت مو به نتیجه ی دلخواه دست یافت. کاشت موی FIT هم نوعی کاشت موی بدون جراحی است که با پانچ انجام میشود و بیشتر برای کاشت مو در نواحی کوچک مناسب است.

سن مناسب برای کاشت موی سر

هزینه کاشت موی سر

بسیاری از افراد به دنبال هزینه ی دقیق کاشت موی سر هستند و برای اطلاع از آن به جستجو در گوگل میپردازند این در حالی است که در اکثر موارد به نتایج قابل توجهی دست پیدا نمی کنند و با رقم های غیر واقعی روبرو میشوند چون هزینه ی کاشت مو باید حتما با توجه به شرایط بیمار محاسبه شود و نمیتوان به راحتی از آن اطلاع پیدا کرد.

بهتر است بدانید برخی از روش های کاشت مو هزینه ی کمتری دارند اما به طور کلی تفاوت قابل توجهی بین روش های کاشت موی سر وجود ندارد و نباید هزینه را ملاکی مناسب برای انتخاب روش ها در نظر گرفت.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم