کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن مناسب خانم ها برای کاشت مژه

نوشته شده در تاریخ 7 می 2019 در دسته تعداد بازدید 420 views

سن مناسب خانم ها برای کاشت مژه

سن مناسب خانم ها برای کاشت مژه

زیبایی برای خانم ها اهمیت زیادی دارد به همین دلیل بسیاری از خانم ها سعی میکنند با استفاده از روش های نوینی که وجود دارد به افزایش زیبایی خود بپردازند. از میان روش های مختلفی که برای افزایش زیبایی خانم ها وجود دارد تصمیم گرفته ایم در این مطلب به کاشت مژه بپردازیم چون استفاده از این روش ساده باعث افزایش شدید زیبایی خواهد شد و افراد میتوانند با کمترین عوارض ممکن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند. در ادامه به سن مناسب برای  کاشت مژه خانم ها هم اشاره خواهیم کرد.

 

سن مناسب خانم ها برای کاشت مژه

بهتر است بدانید برای استفاده از روش های کاشت مژه شرایط خاصی مورد نیاز است که افراد باید از آن برخوردار باشند که یکی از ان ها سن مناسب این عمل خواهد بود. به طور کلی افرادی که قصد دارند از این روش استفاده کنند بهتر است حداقل ۱۸ سال سن داشته باشند تا بتوانند شاهد بهترین نتایج ممکن باشند. البته برخی از افراد ممکن است در سنین پایین تر نیز بتوانند از پیوند مژه استفاده کنند.

بهتر است بدانید برای کاشت مژه در سنین بالا هم معمولا محدودیت خاصی وجود ندارد اما افرادی که قصد دارند در سنین بالا از روش های پیوند مژه استفاده کنند باید حتما از سلامت عمومی کافی برخوردار باشند. ضمن اینکه باید به این نکته توجه داشت که دوران نقاهت کاشت مژه در سنین بالا طولانی تر خواهد بود و باید به مراقبت های بعد از عمل توجه بیشتری داشت.

سن مناسب خانم ها برای کاشت مژه

روش های کاشت مژه برای خانم ها

برای کاشت مژه ی خانم ها روش های زیادی وجود دارد که میتوانید از آن استفاده کنید. انتخاب این روش ها معمولا به عهده ی متخصصان زیبایی خواهد بود چون باید شرایط افراد به صورت دقیق مورد بررسی قرار گیرد.

کاشت مژه معمولا با استفاده از روش های غیر جراحی انجام میشود به این صورت که ابتدا گرافت های مو با استفاده از پانج از ناحیه ی پشت سر یا اطراف گوش برداشته میشود و بعد از جداسازی فولکیول ها، بر روی پلک ها پیوند زده خواهد شد. این کار با بی حسی موضعی انجام میشود و فرد احساس درد و ناراحتی نخواهد کرد.

 

عوارض کاشت مژه برای خانم ها

کاشت مژه برای خانم ها معمولا عوارض خطرناکی نخواهد داشت به همین دلیل میتوان بدون نگرانی به استفاده از آن پرداخت. اما به طور کلی باید با عوارض احتمالی آن آشنایی پیدا کنید که از میان آن میتوان به احتمال عفونت، بی حسی پلک ها، غیر طبیعی به نظر رسیدن مژه ها و آسیب به بافت ها اشاره کرد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم