کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن مناسب مردان برای کاشت ابرو

نوشته شده در تاریخ 8 می 2019 در دسته تعداد بازدید 669 views

سن مناسب مردان برای کاشت ابرو

همانطور که میدانید آقایان به دلایل مختلف نمیتوانند از لوازم آرایشی برای افزایش زیبایی خود استفاده کنند به همین دلیل بسیاری از آن ها از زیبایی خود رضایت کافی ندارند و به همین دلیل دچار کاهش اعتماد به نفس میشوند اما خوشبختانه با روش های کلینیکی مختلفی که در سالهای اخیر به وجود آمده بسیاری از افراد میتوانند شاهد افزایش زیبایی خود باشند و از زیبایی چهره ی خود رضایت بیشتری داشته باشند.کاشت ابرو یکی از بهترین روش هایی است که آقایان میتوانند از آن برای افزایش زیبایی خود استفاده کنند و به چهره ای طبیعی دست یابند،در ادامه مطالب به سن مناسب مردان برای کاشت ابرو می پردازیم:

 

کاشت ابرو برای مردان

ناقص بودن ابرو باعث کاهش شدید زیبایی میشود و آقایان به علت اینکه نمیتوانند از لوازم آرایشی استفاده کنند دچار مشکل خواهند شد اما خوشبختانه با استفاده از روش های کاشت ابرو، آقایان نیز میتوانند زیبایی چهره ی خود را به صورت کاملا طبیعی افزایش دهند و به چهره ای زیبا تر دست پیدا کنند. کاشت ابرو برای افرادی که به صورت ارثی دچار کم پشتی ابرو بوده اند بسیار مناسب خواهد بود.

علاوه بر این از کاشت ابرو میتوان برای رفع جای شکستگی ابرو و مشکلات این چنینی نیز استفاده کرد. بهتر است بدانید در روش های کاشت ابرو از موهای مختلفی که در بدن بیمار وجود دارد استفاده میشود. این موها ظاهری کاملا طبیعی خواهند داشت و به هیچ وجه نمیتوان متوجه کاشته شدن آن ها شد. متخصصان برای طبیعی به نظر رسیدن ابروها به جهت رویش مو ها و خط رویش ابروها توجه زیادی میکنند.

 

سن مناسب مردان برای کاشت ابرو

بهتر است بدانید آقایان برای کاشت موهای سر باید حداقل ۲۵ سال سن داشته باشند اما خوشبختانه در مورد کاشت ابرو این محدودیت سنی وجود ندارد و بسیاری از افراد میتوانند حتی در سنین زیر ۲۰ سال هم به استفاده از روش های پیوند ابرو بپردازند تا شاهد افزایش زیبایی ابروهای خود باشند.

البته کاشت ابرو برای یک سری از افراد مناسب نخواهد بود که در ادامه به آن اشاره خواهیم کرد اما بهتر است برای اطمینان از داشتن شرایط کافی برای پیوند ابرو، قبل از هر چیز با متخصصان با تجربه مشورت نمایید.

سن مناسب مردان برای کاشت ابرو

موارد منع کاشت ابرو در آقایان

کاشت ابرو برای برخی از افراد امکان پذیر نخواهد بود که از میان آن ها میتوان به بیماران آلوپسی اشاره کرد. افرادی که دچار این بیماری شده اند معمولا با کاشت مجدد ابرو شاهد ریزش آن ها خواهند بود.

علاوه بر این افرادی که دچار بیماری های عفونی شدید و کنترل نشده هستند هم ممکن است نتوانند از روش های کاشت ابرو استفاده کنند و به نتایج دلخواه دست پیدا کنند که باید به آن توجه داشته باشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم