کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 20 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 405 views

سن کاشت مو

سن کاشت مو

سن کاشت مو یکی از مهمترین شرایط استفاده از روش های مختلف پیوند مو به شمار میرود که متقاضیان این عمل باید از آن برخوردار باشند اما متاسفانه بسیاری از افراد از آن اطلاع ندارند و همین باعث میشود با مراجعه به کلینیک های زیبایی و پافشاری های زیادی که انجام میدهند سعی کنند در خارج از سنین مناسب به استفاده از آن بپردازند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به بهترین سن پیوند مو و مزایایی کاشت مو در این سنین به دنبال خواهد داشت بپردازیم.

 

بهترین  سن کاشت مو

ریزش مو در حال حاضر حتی در سنین زیر ۲۰ سال هم مشاهده میشود و همین باعث شده است تا بسیاری از افراد به فکر استفاده از روش های کاشت مو باشند اما باید بدانید که سن کاشت مو اهمیت زیادی در نتایج آن خواهد داشت و نباید به آن بی توجه بود. این موضوع تا حدی اهمیت دارد که متخصصان از انجام کاشت مو در سنین نامناسب خودداری خواهند کرد.

بهترین سن کاشت مو ۲۳ تا ۴۵ سال در نظر گرفته شده است که با توجه به شرایط افراد میتوان در خارج از این محدوده ی سنی نیز به کاشت مو پرداخت. بهتر است بدانید خانم ها میتوانند در سنین قبل از ۲۳ سالگی هم به کاشت مو بپردازند و در این زمینه دچار محدودیت خاصی نخواهند بود که در ادامه به این موضوع بیشتر خواهیم پرداخت.

سن کاشت مو

سن کاشت مو در خانم ها

سن کاشت مو در خانم ها اهمیت زیادی در نتایج کاشت مو نخواهد داشت چون خانم ها  احتمال ریزش مو های کاشته شده بسیار کم خواهد بود و درصد زیادی از خانم ها میتوانند به نتایج قابل قبولی دست پیدا کنند.

اما در مورد آقایان باید به این نکته توجه داشته باشید که تا قبل از سنین ۲۳ تا ۲۵ سالگی نمیتوان به صورت دقیق موهایی که مستعد ریزش موی ژنتیکی نیستند را به راحتی شناسایی کرد و همین باعث میشود احتمال ریزش مو تا حد زیادی افزایش پیدا کند.

 

مزایای کاشت مو در سنین مناسب

همانطور که اشاره کردیم کاشت مو در سنین مناسب باعث میشود تا احتمال ریزش موهای کاشته شده تا حد زیادی کاهش پیدا کند اما علاوه بر این در صورتی که به سن کاشت مو توجه داشته باشید به احتمال زیاد دچار عوارض مختلف آن نخواهید شد. بهتر است بدانید کاشت مو در سنین بالا در اکثر موارد با عوارض بیشتری همراه خواهد بود و فرد دوران نقاهت طولانی تری را تجربه خواهد نمود.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم