کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سن کاشت مژه

نوشته شده در تاریخ 16 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 643 views

سن کاشت مژه

سن کاشت مژه

در بسیاری از مواقع میتوان برای افزایش رشد مژه ها از روش های خانگی استفاده کرد و به نتایج قابل توجهی نیز دست یافت اما متاسفانه در مواردی که مژه ها به صورت کامل دچار ریزش شده اند نمیتوان به راحتی به نتیجه رسید و باید از روش های موثر استفاده نمود. به دلیل اینکه کاشت مژه جزء یکی از موثر ترین روش ها برای افزایش تراکم مژه و رفع کچلی آن به شمار میرود در این مطلب تصمیم گرفته ایم شما را بیشتر با آن آشنا کنیم و علاوه بر این به سن کاشت مژه نیز بپردازیم.

 

سن کاشت مژه

افرادی که قصد دارند از عمل های زیبایی استفاده کنند باید با شرایط خاصی که برای متقاضیان وجود دارد آشنایی کافی داشته باشند. بهتر است بدانید برای استفاده از روش های کاشت مژه باید نیز باید حتما از شرایط خاصی برخوردار بود که سن کاشت مژه یکی از مهمترین مواردی است که افراد باید قبل از هر چیز به ان توجه داشته باشند.

سنین ۱۸ تا ۵۰ سال جزء بهترین سنین کاشت مژه به شمار میرود و افرادی که در این سنین به استفاده از این روش میپردازند میتوانند شاهد بهترین نتایج ممکن باشند اما این به معنای منع شدن همه ی افرادی که در خارج از این محدوده ی سنی قرار دارند نخواهد بود و حتی افرادی که در سنین بالای ۶۰ سال قرار گرفته اند نیز میتوانند به راحتی به کاشت مژه بپردازند و شاهد افزایش زیبایی خود باشند.

سن کاشت مژه

عوارض کاشت مژه در سنین بالا

سن کاشت مژه اهمیت زیادی در نتایج عمل خواهد داشت و باید به این نکته توجه داشته باشید که عدم توجه به آن در برخی از موارد مشکل ساز خواهد بود.

همانطور که اشاره کردیم کاشت مژه در سنین بالای ۵۰ سال در برخی از موارد مشکل ساز نخواهد بود اما افرادی که از سلامت عمومی کافی برخوردار نیستند ممکن است در این سنین شاهد افزایش عوارض این عمل باشند.

 

روش های مختلف کاشت مژه

قبل از اینکه به سن کاشت مژه توجه داشته باشید باید این موضوع را بدانید که کاشت مژه روش های مختلفی دارد. به طور کلی کاشت مژه به دو دسته ی مصنوعی و طبیعی تقسیم بندی میشود.

نوع اول آن یعنی کاشت مژه ی مصنوعی در بلند مدت مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد و به طور کلی توصیه نمیشود اما کاشت مژه طبیعی در بلند مدت به هیچ وجه مشکل ساز نخواهد بود و میتوان به راحتی از آن استفاده کرد. کاشت مژه ی مصنوعی برای افرادی که دچار ریزش موقت مژه شده اند در برخی از موارد مناسب خواهد بود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم