کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

سیر خام برای رشد ابرو

نوشته شده در تاریخ 11 می 2019 در دسته تعداد بازدید 457 views

سیر خام برای رشد ابرو

استفاده از مواد طبیعی برای تقویت ابرو ها باعث میشود تا بتوانید با کمترین هزینه ی ممکن زیبایی خود را افزایش دهید به همین دلیل همیشه توصیه میکنیم قبل از اینکه به سراغ محصولات خارجی و گران قیمت بروید به امتحان مواد طبیعی که در خانه وجود دارند بپردازید. بهتر است بدانید در میان مواد طبیعی که در تمامی خانه وجود دارد، سیر یکی از بهترین گزینه ها برای تقویت ابرو می باشد که میتوانید از آن استفاده کنید به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم شما را با استفاده از سیر خام برای رشد ابرو آشنا کنیم.

 

اثرات  سیر خام برای رشد ابرو

سیر خام برای رشد ابرو بسیار موثر میباشد به طوری که میتوان بعد از چند وقت نتایج قابل توجهی را مشاهده کرد. سیر در بسیاری از مواقع باعث درمان کم پشتی شدید ابرو ها خواهد شد به همین دلیل اگر از تراکم ابروهای خود رضایت کافی ندارید پیشنهاد میکنیم حتما به استفاده از سیر بپردازید. سیر به زیبایی تارهای ابرو نیز کمک زیادی میکند به همین دلیل میتوان برای ابروهای پرپشت نیز از آن استفاده کرد.

گوگرد ماده ای است که به کرات در سیر وجود دارد و همین باعث میشود با استفاده از سیر بتوان به تحریک ساخت کراتین در فولیکول ها پرداخت. افزایش تولید کراتین در تارهای باعث میشود تا ضخامت ابروها تا حد زیادی افزایش پیدا کند و به دنبال آن شاهد پرپشت تر شدن ابروهای خود باشید. بهتر است بدانید سیر دارای ویتامین های گروه B است که همین باعث جلوگیری از ریزش ابروها خواهد شد.

سیر خام برای رشد ابرو

ماسک عسل و سیر

برای مشاهده ی اثرات فوق العاده ی سیر خام برای رشد ابرو میتوانید به تهیه ی ماسک عسل و سیر بپردازید. استفاده از این ماسک فوق العاده باعث خواهد شد تا در کمترین زمان ممکن شاهد افزایش رشد ابروهای خود باشید.

برای تهیه ی ماسک سیر و عسل باید قبل از هر چیز به تهیه ی آب سیر بپردازید. برای اینکار کافی است آن را به خوبی بکوبید و از یک صافی کوچک عبور دهید و در انتها مقداری عسل را با آن ترکیب کنید.

 

ماسک روغن کرچک و سیر

ماسک روغن کرچک و سیر هم اثرات فوق العاده ای به دنبال خواهد داشت به همین دلیل برای مشاهده ی اثرات سیر خام برای رشد ابرو می توانید از این ماسک استفاده کنید. روغن کرچک در تقویت فولیکول ها اثرات قابل توجهی خواهد داشت به همین دلیل بهتر است حتما از آن در ماسک های تقویت مو و ابرو استفاده کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم