کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شانه کردن موها بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 10 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 884 views

شانه کردن موها بعد از کاشت مو

شانه کردن موها بعد از کاشت مو

امروزه بسیاری از افراد برای درمان ریزش موی های خود از روش های کاشت مو استفاده میکنند چون روش های کاشت مو در اکثر موارد تنها روشی خواهند بود که بسیاری از بیماران میتوانند با استفاده از آن شاهد کچلی و ریزش مو باشند. افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند باید به یک سری نکات توجه داشته باشند تا دچار عارضه نشوند در غیر اینصورت ممکن است کاشت مو عوارض زیادی برایشان به دنبال داشته باشد که به راحتی قابل درمان نباشد. در ادامه به شانه کردن موها بعد از کاشت مو خواهیم پرداخت.

شانه کردن موها بعد از کاشت مو

افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند در صورتی به نتایج دلخواه دست خواهند یافت که به مراقبت های بعد از کاشت مو توجه کافی داشته باشند، در غیر اینصورت نه تنها به نتایج دلخواه دست نخواهند یافت بلکه ممکن است دچار ریزش مو و عوارض خطرناک شوند. شانه کردن موها بعد از کاشت مو یکی از مسائلی است که برخی از افراد به علت عدم آگاهی از آن ممکن است شاهد مشکلات زیادی باشند.

شانه کردن موها بعد از کاشت مو

شانه کردن موها بعد از کاشت مو تا زمانی که موها جوانه بزنند ممنوع است به همین دلیل نباید به هیچ وجه موهایی که کاشته میشوند را در هفته های اول شانه کنید. بعد از این مدت ها معمولا محدودیتی وجود ندارد و میتوان با موها مانند موهای طبیعی برخورد کرد. البته باید توجه داشته باشید که موهای طبیعی هم باید با ملایمت و زمانی که خشک هستند شانه شوند در غیر اینصورت آسیب خواهند دید.

سایر مراقبت های بعد از کاشت مو

شانه کردن موها بعد از کاشت مو یکی از مهمترین مراقبت هایی است که باید به آن توجه داشته باشید اما علاوه بر این برای اینکه به نتایج دلخواه دست یابید باید به نحوه ی صحیح شستشوی موها هم اهمیت دهید و به مصرف منظم داروهایی که متخصصان تجویز میکنند بپردازید. مصرف داروها باعث میشود تا احتمال عفونت و عوارض دیگر تا حد زیادی کاهش پیدا کند.

شانه کردن موها بعد از کاشت مو

عوارض کاشت مو

در صورتی که به نحوه ی صحیح شانه کردن موها بعد از کاشت مو و سایر موارد توجه کافی نداشته باشید ممکن است دچار عوارض مختلف کاشت مو شوید که از میان آن میتوان به عفونت، خونریزی، ریزش موهای کاشته شده، التهاب، تورم و … اشاره کرد. البته برای اینکه دچار این عوارض نشوید باید به انتخاب متخصصان با تجربه هم بپردازید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم