کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شرایط متقاضیان عمل کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 29 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 389 views

شرایط متقاضیان عمل کاشت مو

شرایط متقاضیان عمل کاشت مو

امروزه بسیاری از افراد ترجیح میدهند برای افزایش زیبایی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه کنند. چون این کار باعث میشود سریعتر به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند. از میان خدمات مختلفی که در کلینیک های زیبایی وجود دارد متقاضیان عمل کاشت مو را به خود اختصاص داده است چون در حال حاضر افراد زیادی وجود دارند که به علت ریزش موی زیبایی شان تا حد زیادی کاهش یافته است و نمیتوانند با استفاده از روش های معمول و درمان های دارویی به نتیجه ی مناسب دست پیدا کنند. بهتر است بدانید در اکثر موارد افرادی که دچار ریزش مو میشوند ژن طاسی دارند به همین دلیل نمیتوانند به جز روش های پیوند مو از روش دیگری برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند. در این روش تصمیم گرفته ایم به دانستنی های مهم در باره عمل پیوند مو بپردازیم پس با ما همراه باشید.

شرایط متقاضیان عمل کاشت مو

برای رفع ریزش موی ژنتیکی روش های زیادی وجود دارد که میتوان از میان آن ها به روش لیزر تراپی، ترمیم مو و پی ار پی اشاره کرد. اما متاسفانه استفاده از این روش ها فقط باعث درمان موقت ریزش مو خواهد شد و در صورتی که بخواهید به صورت دائم از ریزش مو خلاص شوید حتما باید از عمل کاشت مو استفاده کنید. البته در آینده ممکن است روش های دیگری هم برای رفع دائمی ریزش مو به وجود آیند اما در حال حاضر تنها روش دائمی کاشت مو است و ادعاهایی که در مورد روش های دیگر میشود به هیچ وجه صحت ندارد.

شرایط متقاضیان عمل کاشت مو

عمل کاشت مو روشی کاملا ایمن است

در گذشته برای عمل کاشت مو فقط از روش های جراحی استفاده میشده است به همین دلیل افرادی که از این روش ها استفاده میکردند عوارض قابل توجهی را شاهد بوده اند. اما خوشبختانه امروزه با پیشرفت هایی که در روش های کاشت مو به وجود آمده میتوان این عمل را کاملا ایمن دانست. در اکثر موارد افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند به هیچ عارضه ای مبتلا نخواهند شد.

متقاضیان عمل کاشت مو باید شرایط کافی داشته باشند

عمل کاشت مو روشی است که همه ی افراد نمیتوانند از آن استفاده کنند چون برای استفاده از این روش شرایط خاصی وجود دارد که باید حتما از آن برخوردار بود. یکی از مهمترین شرایط کاشت مو داشتن بانک موی قوی است به صورتی که افراد فاقد بانک مو نمیتوانند از روش های کاشت مو استفاده کنند. علاوه بر این باید حتما به ریزش موی ژنتیکی مبتلا شده باشید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم