کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شستشوی سر بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 12 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 463 views

شستشوی سر بعد از کاشت مو

شستشوی سر بعد از کاشت مو

استفاده از روش های کاشت مو قطعا نتایج قابل قبولی در رفع ریزش موی ارثی خواهد داشت اما افرادی که از این روش استفاده میکنند باید به این نکته توجه داشته باشند که نتایج کاشت مو تا حد زیادی به بیمار بستگی خواهد داشت به همین دلیل افرادی که از موهای کاشته شده به خوبی مراقبت نکنند قطعا مشکلات زیادی را تجربه خواهند کرد و حتی ممکن است شاهد ریزش مو باشند. شستشوی سر بعد از کاشت مو یکی از مهمترین مواردی است که باید حتما با نحوه ی صحیح انجام آن آشنا بود.

اهمیت شستشوی سر بعد از کاشت مو

امروزه استفاده از روش های کاشت مو تا حد زیادی افزایش پیدا کرده است و بسیاری از افراد برای رفع ریزش موی خود از روش های کاشت مو استفاده میکنند اما متاسفانه هنوز هم بسیاری از افراد با کاشت مو و مراقبت های بعد از آن آشنایی کافی ندارند که همین باعث میشود از نتایج عمل رضایت کافی نداشته باشند. قطعا از میان مواردی که وجود دارد شستشوی سر بعد از کاشت مو اهمیت زیادی دارد.

شستشوی سر بعد از کاشت مو

بهتر است بدانید افرادی که با نحوه ی صحیح شستشوی سر بعد از کاشت مو ممکن است با شستشوی غیر صحیح به موهایشان آسیب وارد کنند به طوری که حتی در برخی از موارد شاهد ریزش موهای کاشته شده باشند. علاوه بر این شستشوی غیر صحیح امکان عفونت سر و حساسیت های پوستی را افزایش میدهد به همین دلیل باید به آن اهمیت زیادی دهید.

نحوه ی صحیح شستشوی سر بعد از کاشت

برای شستشوی سر بعد از کاشت مو باید حتما از شوینده های مناسب استفاده کنید. برای انتخاب شوینده ها بهتر است حتما از پزشک خود کمک بگیرید و اگر این امکان وجود ندارد حتما از شامپوهای ملایم مانند شامپو بچه استفاده کنید تا پوست سر بعد از کاشت مو تحریک نشود.

شستشوی سر بعد از کاشت مو

علاوه بر این باید حتما به این نکته توجه داشته باشید که شستشوی سر حتما با ملایمت انجام شود چون هر گونه فشار به سر باعث آسیب به فولیکول ها خواهند شد.

زمان شستشوی سر بعد از کاشت

برای شستشوی سر بعد از کاشت مو به روش معمول باید حداقل یک هفته صبر کنید چون قبل از این موها به شدت حساس خواهند بود و حتی قرار گرفتن زیر دوش هم ممکن است مشکلاتی را به وجود آورد. بهتر است در هفته ی اول حتما برای رعایت پاکیزگی سر با پزشک خود مشورت کنید تا با توجه به شرایطی که دارید بهترین روش برای حفظ پاکیزگی سر معرفی شود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم