کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شستن سر با سرکه سفید

نوشته شده در تاریخ 12 می 2019 در دسته تعداد بازدید 1,265 views

شستن سر با سرکه سفید

شستن سر با سرکه سفیدشستن شستن سر با سرکه سفیدبا سرکه سفید

همانطور که میدانید موهای سر به شدت حساس اند برای همین افرادی که از موهای خود مراقبت نمیکنند مشکلات زیادی را تجربه میکنند و موهایشان دچار آسیب های شدید میشود این در صورتی است که در بسیاری از مواقع میتوان با استفاده از روش های ساده به تقویت مو پرداخت و سلامت آن ها را تضمین کرد. تقویت مو باعث میشود تا احتمال ریزش مو، موخوره، خشکی، وز شدن موها و … به شدت کاهش پیدا کند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به شستن سر با سرکه سفید که یکی از بهترین روش ها برای تقویت مو است بپردازیم.

 

اثرات

این روش یکی از بهترین کارهایی است که میتوان برای افزایش سلامت موها انجام داد به همین دلیل پیشنهاد میکنیم هر چند وقت یکبار موهایتان را با سرکه ی سفید شستشو دهید. اولین فایده ی این کار این است که غدد تولید کننده ی چربی در سر تنظیم خواهد شد و دچار خشکی یا چربی شدید موهای سر نخواهید بود و همین باعث میشود موهایتان رشد بهتری داشته باشد.

استفاده از سرکه ی سفید برای شستن موها باعث میشود تا آلودگی های مختلفی که بر روی موها به وجود آمده به سرعت از بین برود به همین دلیل موها به شدت درخشنده خواهند شد. علاوه بر این استفاده از سرکه ی سفید باعث میشود تا احتمال به وجود آمدن بیماری های قارچی و باکتریایی سر به شدت کاهش پیدا کند چون سرکه سفید باعث تخریب غشای قارچ ها خواهد شد.

شستن سر با سرکه سفید

عوارض

شستن سر با سرکه سفید فواید بسیار زیادی دارد که در این مطلب فرصت پرداخت به تمام آن ها وجود نخواهد داشت اما باید این موضوع را هم بدانید که استفاده ی بیش از حد از سرکه ممکن است باعث خشکی شدید سر شود به همین دلیل نباید در استفاده از آن زیاده روی کنید.

علاوه بر این استفاده از سرکه ی سفید برای افرادی که دچار التهابات شدید پوست سر هستند هم ممکن است چندان مناسب نباشد و باعث افزایش مشکلات به وجود آمده شود که باید به آن توجه داشته باشید.

 

نکات مهم

برای شستن سر با سرکه سفید بهتر است حتما آن را با مقداری ترکیب کنید چون رقیق شدن سرکه ی سفید باعث میشود تا احتمال بروز حساسیت های مختلف کاهش پیدا کند. سرکه ی سیب را میتوانید با شامپو هم ترکیب کنید اما بهتر است از قرار دادن آن در شامپو به مدت طولانی خودداری کنید.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم