کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

شستن پروتز مو را چگونه انجام دهیم؟

نوشته شده در تاریخ 16 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 946 views

شستن پروتز مو را چگونه انجام دهیم؟

شستن پروتز مو

افرادی که دچار ریزش مو میشوند معمولا انتخاب های زیادی برای درمان خواهند داشت اما در برخی از موارد به علت شرایط خاصی که افراد دارند مجبور میشوند با ریزش موی خود تا مدت ها سر کنند به همین دلیل در سالهای اخیر محققان به ابداع روش های جدید برای رفع کچلی و طاسی پرداخت اند تا همه ی افراد بتوانند با استفاده از آن شاهد افزایش زیبایی خود باشند. پروتز مو یکی از این روش هاست که در سالهای اخیر مورد توجه بسیاری از افراد قرار گرفته است به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به نحوه ی شستن پروتز مو بپردازیم.

شستن پروتز مو

در حال حاضر استفاده از پروتز مو افزایش قابل توجهی یافته است به طوری که بسیاری از افراد برای رفع کچلی و طاسی خود از آن استفاده میکنند به همین دلیل بسیاری از افراد سوالاتی را در مورد نحوه ی شستن پروتز مو مطرح میکنند. بهتر است بدانید توجه به نحوه ی صحیح شستشوی پروتز باعث میشود تا دوام موها تا حد زیادی افزایش پیدا کند و از آسیب دیدگی و کاهش زیبایی آن ها جلوگیری شود.

شستن پروتز مو کار چندان سختی نیست کافی است برای این کار به این نکته توجه داشته باشید که حتما از آب ولرم استفاده کنید. علاوه بر این باید از شوینده های ملایم استفاده نمایید. معمولا بسیاری از متخصصان استفاده از شامپو بچه را توصیه میکنند چون استفاده از این شامپوها باعث میشود کمترین آسیب به موها وارد شود. برای خشک کردن موهم باید از یک حوله استفاده کنید.

 

مراقبت های بعد از پروتز مو

شستن پروتز مو تنها یکی از مواردی است که باید به آن توجه داشته باشید. برای این که موهای جدید دچار آسیب های مختلف نشود باید تا جایی که امکان دارد از قرار گرفتن در معرض نور مستقیم آفتاب خودداری کنید و علاوه بر این موهایتان را به آرامی شستشو دهید. استفاده از سشوار به هیچ وجه توصیه نمیشود چون آسیب زیادی به موها و پروتز وارد خواهد کرد.

یکی از موارد دیگری که باید به ان توجه داشته باشید این است که به هیچ وجه برای تغییر حالت موهایتان به مراکز غیر تخصصی مراجعه نکنید چون باعث از بین رفتن حالت طبیعی موها خواهد شد.

شستن پروتز مو

دوام پروتز مو

در صورتی که به مراقبت های مختلف مانند شستن پروتز مو توجه کافی داشته باشید دوام پروتز ها به شدت افزایش خواهد یافت. بهتر است بدانید دوام پروتز ها معمولا بین ۹ ماه تا یک سال است اما افرادی که به مراقبت های لازم اهمیت میدهند میتوانند حتی تا ۲ سال شاهد سالم ماندن پروتز ها و موهای ترمیم شده باشند.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم