کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

ضررهای prp برای پوست و مو

نوشته شده در تاریخ 20 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 681 views

ضررهای prp برای پوست و مو

ضررهای prp برای پوست و مو

بسیاری از افراد به صورت دوره ای برای افزایش زیبایی خود به کلینیک های زیبایی مراجعه میکنند چون افزایش زیبایی باعث میشود فرد احساس بهتری نسبت به خود داشته باشد و به دنبال ان کیفیت زندگی فرد افزایش پیدا کند. در کلینیک های زیبایی روش های زیادی برای افزایش زیبایی وجود دارد که میتوان با استفاده از آن به رفع نواقص زیبایی پرداخت. از میان روش هایی که وجود دارد برخی از روش ها به صورت متداول مورد استفاده قرار میگیرند چون با استفاده از آن ها میتوان به افزایش زیبایی پوست و مو پرداخت. از میان روش هایی که وجود دارد PRP یکی از روش هایی است که با استفاده از آن میتوان در کمترین زمان ممکن زیبایی پوست و مو را افزایش داد. به علت این که سوالات زیادی در رابطه با این روش مطرح میشود در این مطلب به ضررهای PRP برای پوست و مو و فواید آن خواهیم پرداخت.

ضررهای PRP برای پوست و مو چیست؟

استفاده از پی ار پی در اکثر موارد مشکلی برای بیمار ایجاد نمیکند و تا کنون عارضه ی خطرناکی از این روش مشاهده نشده است. البته در برخی موارد ممکن است بعد از تزریق پی ار پی شاهد تورم و یا درد جزئی در نواحی مختلف بدن باشیم که این موارد را نمیتوان به عنوان ضررهای PRP مطرح کرد. باید توجه داشته باشید که پی ار پی روشی کاملا غیر تهاجمی است و افرادی که از آن استفاده میکنند دچار هیچ عارضه ای نخواهند شد. این موضوع به دلیل این است که در روش پی ار پی از هیچگونه جراحی، بیهوشی و … استفاده نخواهد شد.

ضررهای prp برای پوست و مو

معایب PRP چیست؟

علاوه بر توجه به ضررهای PRP باید با معایب آن هم آشنایی داشته باشید چون این روش معایبی دارد که برای استفاده از آن حتما باید در نظر گرفته شود. یکی از اصلی ترین معایب این روش این است که این روش برای افرادی که دچار طاسی شدید شده اند و یا چروک های پوستشان بیش از حد عمیق است کاربرد ندارد. علاوه بر این از پی ار پی نمیتوان برای افرادی که مدت ها از ریزش موهایشان گذشته استفاده کرد و نتایجی که به وجود می آید اغلب دائمی نیست.

استفاده از پی آر پی برای پوست و مو چه مزایایی دارد؟

بهتر است علاوه بر معایب و ضررهای PRP به مزایای آن هم بپردازیم چون قطعا این روش مزایای زیادی دارد که باید به  آن توجه شود.یکی از مهمترین مزایای پی ار پی این است که استفاده از این روش برای رفع چروک های سطحی و ریزش مو خفیف نتایج قابل قبولی به دنبال خواهد داشت و افرادی که از این روش استفاده میکنند قطعا در کمترین زمان ممکن شاهد آن خواهند بود علاوه بر این پی ار پی ضرری ندارد و تقریبا همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم