کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

چرا طاسی در مردان بیشتر از زنان است؟

نوشته شده در تاریخ 10 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 660 views

چرا طاسی در مردان بیشتر از زنان است؟

چرا طاسی در مردان بیشتر از زنان است؟

همانطور که میدانید طاسی مشکلی است که در آقایان بیشتر دیده میشود. این موضوع علت مشخصی دارد که در این مطلب به آن خواهیم پرداخت اما باید حتما به این موضوع توجه داشته باشید که درمان ریزش مو در آقایان به اندازه ی خانم ها اهمیت خواهد داشت و نباید به راحتی از کنار آن عبور کنید. خوشبختانه با توجه به روش هایی که امروزه وجود دارد میتوان به انواع ریزش مو ها پرداخت.حتی در بسیاری از مواقع میتوانید خودتان در خانه به درمان ریزش مو بپردازید فقط باید بعد از ریزش مو حتما به متخصصان زیبایی مراجعه کنید تا از علت ریزش مو به صورت دقیق اطمینان حاصل کنید. تنها در این صورت خواهد بود که میتوانید با اطمینان از روش هایی که وجود دارد برای درمان ریزش موی خود استفاده کنید و به نتیجه برسید. در این مطلب به طاسی در مردان بیشتر خواهیم پرداخت.

چرا طاسی در مردان بیشتر از زنان است؟

همانطور که میدانید طاسی در مردان تا حدی بیشتر از زنان است. این موضوع میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که از میان آن میتوان به بیشتر بودن هورمون دی هیدروتستسترون در بدن مردان پرداخت. این هورمون یکی از دلایل اصلی ریزش مو در اقایان است که خوشبختانه در خانم ها تا حد زیادی کمتر از خانم هاست و همین باعث میشود خانم ها کمتر به ریزش مو مبتلا شوند. البته علاوه بر این آقایان کمتر از موهای خود مراقبت میکنند و در برخی موارد به علت شغلی که دارند بیشتر در معرض آفتاب و مواد شیمیایی قرار میگیرند که این مورد هم میتواند باعث افزایش ریزش موی آقایان نسبت به خانم ها شود.

چرا طاسی در مردان بیشتر از زنان است؟

درمان طاسی در مردان چگونه است؟

برای درمان طاسی در مردان میتوان از روش های زیادی استفاده کرد که قبل از آن باید به علت ریزش مو و اهداف بیمار از روش های درمانی توجه داشت. در صورتی که فرد به علت ژن های ریزش مو دچار ریزش مو شده باشد روش های زیادی وجود دارد که میتوان از آن استفاده نمود. یکی از روش ها استفاده از داروی فیناستراید است. استفاده از فیناستراید باعث میشود تا هورمون دی هیدروتستسترون در بدن مردان کاهش پیدا کند و بدین طریق شاهد کاهش ریزش مو باشیم. البته این روش در اکثر موارد موقت است و باید برای درمان دائمی طاسی از روش های کاشت مو استفاده کرد.

برای درمان سریع طاسی در مردان باید چه کرد؟

برای درمان سریع طاسی در مردان میتوان از روش های کاشت مو و ترمیم مو استفاده کرد. روش ترمیم مو جزء سریعترین روش ها برای رفع طاسی است که با استفاده از آن میتوان در مدت یک جلسه به رفع ریزش مو پرداخت اما برای مشاهده ی نتیجه ی کاشت مو باید حداقل چند ماه صبر کرد. البته کاشت مو روشی دائمی است در حالی که ترمیم مو فقط برای مدتی محدود باعث رفع ریزش مو خواهد شد.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم