کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طاسی فرونتال در مردان و زنان و روش های جلوگیری از آن

نوشته شده در تاریخ 16 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 571 views

طاسی فرونتال در مردان و زنان و روش های جلوگیری از آن

طاسی فرونتال

طاسی فرونتال در مردان و زنان و روش های جلوگیری از آن

در حال حاضر تعداد اقایانی که دچار ریزش مو میشوند بیشتر از خانم ها است به همین دلیل بسیاری از آقایان برای رفع ریزش موی خود به کلینک های زیبایی مراجعه میکنند. طاسی فرونتال یکی از رایج ترین نوع طاسی و کچلی است که آقایان دچار آن میشوند به همین دلیل در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم. بهتر است بدانید در بسیاری از موارد افرادی که دچار این مشکل میشوند میتوانند با استفاده از روش هایی ایمن به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند و شاهد رشد موهای جدید خود باشند.

طاسی فرونتال در مردان و زنان

طاسی انواع مختلفی دارد به همین دلیل افرادی که دچار آن میشوند باید به بررسی دلیل دقیق آن بپردازند. بهتر است بدانید طاسی فرونتال بیشتر در آقایان به وجود می آید و جزء ریزش موهای مردانه به شمار میرود اما برخی از خانم ها به دلیل زمینه ی ژنتیکی که دارند نیز میتوانند از آن استفاده نمایند. درصورتی که دچار این مشکل شده اید میتوانید با روش های مناسبی که وجود دارد به نتیجه برسید.

طاسی فرونتال باعث میشود تا خط رویش جلوی مو به تدریج به ناحیه ی عقب حرکت کند که همین باعث میشود پیشانی بلند تر به نظر برسد. بهتر است بدانید این مشکل به علت هورمون در هیدروتستوسترون به وجود می آید. این هورمون باعث میشود تا فولیکول ها تضعیف شوند و توانایی آن ها در رشد موهای جدید به صورت دائمی از بین برود که همین در بلند مدت باعث کچلی و طاسی کامل میشود.

جلوگیری از طاسی فرونتال

متاسفانه بسیاری از افراد به دلیل اینکه در اطرافیان شان شاهد طاسی فرونتال بوده اند از داروها و شامپوهای تقویت کننده ی مو استفاده میکنند و به پرداخت هزینه ی زیادی برای آن می پردازند این در حالی است که در بسیاری از مواقع نمیتوان با استفاده از روش هایی که وجود دارد به جلوگیری از کچلی فرونتال پرداخت و طبق تحقیقاتی که انجام شده روش های موثری برای جلوگیری قطعی از آن وجود ندارد.

البته باید به این نکته اشاره کنیم که در برخی موارد میتوان با مشاهده ی علائم سطحی طاسی فرونتال و استفاده از روش هایی مانند پی ار پی شدت یافتن ریزش مو را کاهش داد.

طاسی فرونتال

درمان طاسی فرونتال

برای درمان طاسی فرونتال خوشبختانه روش های زیادی به وجود وجود آمده است. پی ار پی، کاشت مو، ترمیم مو، مزوتراپی و لیزرتراپی از روش هایی هستند که برای درمان این نوع طاسی مورد استفاده قرار میگیرند اما در برخی موارد میتوان از داروهایی مانند ماینوکسیدیل هم استفاده کرد و به صورت موقت به نتایج قابل توجهی دست یافت.

Rate this post

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم