کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

بهترین راه برای پوشاندن طاسی موضعی ریش

نوشته شده در تاریخ ۱۸ مهر ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 109 views

بهترین راه برای پوشاندن طاسی موضعی ریش

بهترین راه برای پوشاندن طاسی موضعی ریش

طاسی ریش برای بسیاری از اقایان میتواند به اندازه ی طاسی سر بد باشد به همین دلیل در بسیاری از مواقع درمان کچلی ریش ضروری به شمار میرود و باید برای رفع آن به فکر استفاده از روشی موثر باشید. خوشبختانه امروزه روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آن ها میتوان در کمترین زمان ممکن به رفع کچلی پرداخت. از میان روش هایی که وجود دارد میتوان به کاشت ریش اشاره کرد. کاشت ریش روشی است که در بسیاری از مواقع میتوان با  استفاده از آن به درمان قطعی طاسی و کچلی ریش پرداخت. البته روش های دیگری هم وجود دارد که با مراجعه به کلینیک های زیبایی میتوانید از آنها استفاده کنید. برای استفاده از این روش ها باید علت ریزش ریش به صورت دقیق مشخص شود. چون کچلی و طاسی ریش علل مختلفی دارد تا جایی که در بسیاری از مواقع نمیتوان با مشاهده ی علائم ظاهری به آن پی برد.

طاسی موضعی ریش چیست؟

طاسی موضعی ریش به نوعی از طاسی ریش گفته میشود که در آن سمتی از ریش ها به صورت مدور دچار ریزش شده باشد. به این نوع طاسی، طاسی منطقه ای و ناحیه ای نیز گفته میشود. علت طاسی موضعی موهای صورت میتواند کاملا متفاوت باشد. در برخی موارد ریزش ریش به علت بیماری خود ایمنی الوپسی رخ میدهد. در صورتی که موهای صورت به این علت دچار ریزش شده باشد در اکثر موارد موهای سایر نقاط بدن نیز دچار ریزش میشود. در غیر اینصورت ممکن است ریزش کچلی صورت به علت مشکلات ژنتیکی باشد.

بهترین راه برای پوشاندن طاسی موضعی ریش

درمان طاسی موضعی ریش چگونه است؟

با توجه به علت طاسی موضعی ریش میتوان از روش های مختلفی برای درمان استفاده کرد. متاسفانه در صورتی که طاسی موضعی به علت بیماری آلوپسی باشد روش درمانی مناسبی وجود ندارد که با استفاده از آن بتوان به نتیجه رسید. اما در صورتی که طاسی صورت ژنتیکی باشد روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آن در اکثر موارد میتوان به نتیجه رسید. کاشت ریش یکی از بهترین روش ها برای درمان طاسی موضعی ریش است که در ادامه به ان اشاره خواهیم کرد.

درمان طاسی موضعی ریش با کاشت ریش

کاشت ریش در برخی موارد یکی از بهترین روش های درمانی برای رفع طاسی موضعی ریش است که با استفاده از آن میتوان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد. برای استفاده از این روش باید حتما طاسی صورت از نوع ژنتیکی باشد و علاوه بر این فرد بانک موی کافی داشته باشد. برای انجام کاشت مو متخصصان در ابتدا به انتخاب فولیکول ها مناسب از نواحی گوناگون بدن میپردازند و سپس با استفاده از متدهای مختلف به کاشت مو میپردازند.

بهترین راه برای پوشاندن طاسی موضعی ریش
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم