کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

روش های درمان طاسی موضعی مردان

نوشته شده در تاریخ 26 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 334 views

روش های درمان طاسی موضعی مردان

طاسی موضعی مردان

طاسی در اقایان در اکثر موارد مشکلات روحی را به دنبال داشت به همین دلیل باید تا جایی که امکان دارد با مراقبت از مو جلوی آن را گرفت اما متاسفانه برخی از ریزش موها قابل پیشگیری نیستند و همین باعث میشود تا بسیاری از افراد دچار آن شوند. طاسی موضعی مردان چندان رایج نیست اما به علت این که روش های درمانی زیادی برای آن وجود ندارد در این مطلب تصمیم گرفته ایم به آن بپردازیم تا افرادی که دچار آن میشوند بتوانند در سریعترین زمان ممکن به رفع آن بپردازند پس با ما همراه باشید.

 

طاسی موضعی مردان

بهتر است بدانید طاسی موضعی مردان به دلایل مختلفی به وجود می آید اما به طور کلی در اکثر موارد افرادی که دچار این مشکل شده اند از بیماری های عفونی سر رنج می برند و به راحتی به نتیجه ی دلخواه دست خواهند یافت اما بهتر است بدانید این مشکل در برخی از موارد به علت بیماری های خود ایمنی مانند آلوپسی به وجود می آید که متاسفانه روش های قطعی برای درمان و رفع آن وجود ندارد.

طاسی موضعی مردان در صورتی که به علت بیماری آلوپسی به وجود آمده باشد به راحتی قابل تشخیص خواهد بود به همین دلیل میتوان به نوع آن پی برد. بهتر است بدانید افرادی که به دلیل بیماری آلوپسی دچار ریزش موی موضعی میشوند معمولا تغییر رنگ پوست به همراه سوزش، قرمزی و خارش را تجربه میکنند و حتی در برخی از موارد تمام موهای بدنشان دچار ریزش می شود.

 

روش های درمان طاسی موضعی مردان

برای درمان طاسی موضعی مردان از نوع آلوپسی روش های زیادی وجود دارد اما متاسفانه هنوز درمان قطعی این مشکل کشف نشده است به همین دلیل افرادی که دچار این مشکل میشوند ممکن است نتوانند در برخی از موارد به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند. معمولا بسیاری از متخصصان برای رفع بیماری آلوپسی به تزریق کورتیزون می پردازند که در نوع خود یکی از بهترین روش های درمانی میباشد.

بهتر است بدانید استفاده از داروهای موضعی مانند ماینوکسیدیل هم به رشد موهای برخی از قسمت های بدن کمک خواهد کرد به همین دلیل افرادی که دچار ریزش موی موضعی شده اند میتوانند با استفاده از آن به نتایج قابل توجهی دست یابند.

روش های درمان طاسی موضعی مردان

 

درمان گیاهی طاسی موضعی مردان

همانطور که گفتیم برای درمان طاسی موضعی مردان روش قطعی وجود ندارد اما بهتر است بدانید برخی از افراد میتوانند با استفاده از داروهای گیاهی هم شاهد نتایج قابل قبولی باشند. از میان داروهای طبیعی که برای درمان ریزش موی موضعی استفاده میشود میتوان به تربرد مجوف، سر، فلفل سیاه، پیاز عنصل، کندش، تخم ترب، قاریقون و صبر زرد اشاره کرد.

طاسی موضعی مردان

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم