کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طاسی ژنتیکی چیست؟

نوشته شده در تاریخ ۲۳ مهر ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 65 views

طاسی ژنتیکی چیست؟

طاسی ژنتیکی چیست؟

طاسی انواع مختلفی دارد که برای رفع هر نوع از آن باید از روش های مختلف درمانی استفاده کرد به همین دلیل باید قبل از درمان طاسی به علت آن به صورت دقیق پی برد. در برخی از موارد ممکن است بیماران بتوانند با مشاهده ی علائم ظاهری ریزش مو به نوع آن پی ببرند اما متاسفانه به علت این که برخی از ریزش موها علائم مشترکی با یکدیگر دارند همیشه نمیتوان به خوبی علت ریزش مو را بررسی نمود. در این موارد بهترین کاری که میتوان انجام داد این است که به یک پزشک با تجربه مراجعه کرد. چون متخصصان با بررسی های دقیق میتوانند علت دقیق ریزش مو را مشخص کنند. طاسی ژنتیکی یکی از انواع ریزش مو است که بسیاری از افراد به ان مبتلا میشوند. درمان این نوع ریزش مو کمی سخت تر از انواع دیگر است اما خوشبختانه روش هایی وجود دارد که با استفاده از آن میتوان به رفع قطعی ریزش موی ژنتیکی پرداخت.

طاسی ژنتیکی چیست؟

طاسی ژنتیکی یکی از رایجترین نوع ریزش موهاست که درصد زیادی از آقایان و حتی خانم ها به آن مبتلا میشوند. معمولا این نوع ریزش مو از اوایل سنین جوانی برای افراد به وجود می آید و به راحتی توسط متخصصان زیبایی قابل تشخیص است. علت این نوع ریزش مو انتقال ژن های طاسی از پدر و مادر است و متاسفانه برای جلوگیری از ان روش موثری وجود ندارد اما خوشبختانه روش های درمانی زیادی برای رفع آن وجود دارد. برای استفاده از روش های درمانی موقت معمولا محدودیت سنی وجود ندارد و همه ی افراد میتوانند از آن استفاده کنند اما برای استفاده از روش های دائمی مانند کاشت مو باید تا سنینی خاص صبر کرد.

طاسی ژنتیکی چیست؟

برای درمان طاسی ژنتیکی باید چه کرد؟

برای درمان طاسی ژنتیکی روش های زیادی وجود دارد که با نظر متخصصان زیبایی میتوان از آن استفاده کرد. از میان روش های غیر تهاجمی میتوان به لیزرتراپی و مزوتراپی اشاره کرد. استفاده از این روش برای افرادی که ریزش موی سطحی را تجربه کرده اند کاملا مناسب خواهد بود و باعث میشود ریزش مو تا حد زیادی برطرف شود. اما برای رفع ریزش موی شدید باید از روش های موثر تر مانند کاشت مو استفاده کرد. کاشت مو روشی است که برای انجام آن متخصصان فولیکول ها قوی را از نقاط مختلف بدن به نقاط کچل پیوند میزنند و باعث میشود ریزش مو در اکثر موارد برای همیشه درمان شود.

طاسی ژنتیکی چه نشانه هایی دارد؟

نشانه ای طاسی ژنتیکی برای همه ی افراد یکسان نیست به همین دلیل نمیتوان همیشه به راحتی به شناسایی آن پرداخت. یکی از علائم اصلی طاسی ژنتیکی این است که فرد در وهله ی اول ریزش مو و نازکی موهای جلوی سر را تجربه میکند. در ریزش مو ی ژنتیکی ابتدا موهای جلوی سر دچار ریزش میشود و سپس به نقاط مختلف سر انتقال پیدا میکند.

 

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

طاسی ژنتیکی چیست؟
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم