کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طاسی ژنتیکی

نوشته شده در تاریخ 7 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 427 views

طاسی ژنتیکی

طاسی ژنتیکی

از میان علل مختلف ریزش مو ژن های طاسی یا طاسی ژنتیکی یکی از رایج ترین مواردی هستند که افراد به علت آن موهای خود را از دست میدهند. متاسفانه به علت این که برای رفع ریزش موی ژنتیکی درمان های دارویی موثر نیستند اکثر افراد مجبور خواهند بود تا از روش های پر هزینه مانند کاشت مو برای رفع ریزش موی خود استفاده کنند و همین  باعث میشود ریزش موی ژنتیکی جزء بدترین نوع ریزش مو قرار بگیرد. البته افرادی که به این نوع ریزش مو مبتلا میشوند میتوانند به راحتی به درمان ریزش موی خود بپردازند در حالی که برخی از انواع ریزش مو مانند ریزش موی آلوپسی را نمیتوان به راحتی درمان نمود. در این مطلب تصمیم گرفته ایم به جلوگیری از انتقال ژن طاسی سر بپردازیم پس تا انتهای این مطلب ما را همراهی کنید.

برای جلوگیری از انتقال ژن طاسی سر چه کنیم؟

برای جلوگیری از ریزش موهای مختلف معمولا روشی وجود دارد که با استفاده از آن میتوان ریزش مو را تا مدت ها به تاخیر انداخت و یا به صورت کلی جلوی آن را گرفت. اما متاسفانه از انتقال ژن طاسی سر نمیتوان به راحتی جلوگیری کرد چون ژن ها در دوران جنینی به کودک انتقال خواهد یافت و همین باعث میشود در سنین بزرگسالی به صورت حتم فرد دچار ریزش مو شود. تنها کاری که در این موارد میتوان انجام داد این است که با استفاده از روش هایی که وجود دارد در کمترین زمان ممکن به درمان ریزش مو پرداخت.

طاسی ژنتیکی

طاسی ژنتیکی چگونه درمان میشود؟

در صورتی که انتقال ژن طاسی سر باعث ریزش مو شده باشد روش های زیادی وجود دارد که با استفاده از آن میتوان به درمان طاسی ژنتیکی پرداخت. استفاده از این روش ها به میزان طاسی بستگی خواهد داشت. در صورتی که فرد دچار طاسی شدید شده باشد حتما باید از روش کاشت مو استفاده کرد اما در سایر موارد میتوان با استفاده از روش هایی مانند لیزرتراپی و پی آر پی به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد.

درمان طاسی ژنتیکی با کاشت مو

برای درمان طاسی ژنتیکی میتوان از کاشت مو استفاده کرد. کاشت مو تقریبا قطعی ترین روش برای درمان طاسی ژنتیکی خواهد بود و با استفاده از آن میتوانید این اطمینان را داشته باشید که موهایتان مجددا دچار ریزش نخواهد شد. برای استفاده از این روش باید حتما انتقال ژن طاسی سر باعث ریزش مو شده باشد و علاوه بر این بانک موی کافی برای پیوند مو داشته باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم