کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

طاسی کامل سر را چگونه درمان کنیم؟

نوشته شده در تاریخ ۷ بهمن ۱۳۹۷ در دسته تعداد بازدید 39 views

طاسی کامل سر را چگونه درمان کنیم؟

طاسی کامل سر

طاسی کامل سر تاثیر زیادی بر زیبایی خواهد گذاشت به همین دلیل بسیاری از افراد به دنبال روش های درمان آن هستند. بهتر است بدانید افرادی که دچار طاسی و کچلی کامل سر میشوند معمولا نمیتوانند با استفاده از داروها به نتیجه ی دلخواه دست پیدا کنند به همین دلیل اگر جزء این افراد هستید پیشنهاد میکنیم برای رفع مشکل خود حتما به بهترین کلینیک ها مراجعه کنید تا مشکلی که برایتان به وجود آمده در کمترین زمان ممکن رفع شود. در ادامه به روش های درمان طاسی و کچلی کامل سر خواهیم پرداخت.

 

درمان طاسی کامل سر با کاشت مو

اگر قصد دارید طاسی کامل سر را درمان کنید باید بدانید روش کاشت مو یکی از بهترین گزینه هاست که در مقابلتان قرار خواهد داشت. این روش در سالهای اخیر بسیار پرطرفدار شده است به همنی دلیل در حال حاضر در بسیاری از کلینک های زیبایی انجام میشود. برای استفاده از این روش باید حداقل ۲۵ سال سن داشته باشید و موهای پشت سر یا بدنتان برای پیوند مناسب باشد.

کاشت مو به صورت ریشه ای ریزش مو و کچلی را درمان میکند به همین دلیل با استفاده از آن میتوانید انتظار نتایج  دائمی داشته باشید. بهتر است بدانید روش های پیوند مو برای افرادی که دچار ریزش موی ارثی شده اند تقریبا تنها روش درمانی قطعی خواهد بود. خوشبختانه در سالهای اخیر روش های پیوند مو بسیار پیشرفته شده اند به همین دلیل درمان طاسی کامل سر کاملا ایمن خواهد بود.

 

درمان طاسی کامل سر با لیزر igrow

برای درمان طاسی کامل سر میتوانید از لیزر igrow هم استفاده کنید. استفاده از این لیزر ها هم برای بسیاری از افراد نتیجه بخش خواهد بود به همین دلیل توصیه میشود. برای استفاده از لیزر های آیگرو پیشنهاد میکنیم به کلینیک های معتبر مراجعه کنید تا به نتایج دلخواه دست یابید اما بهتر است بدانید استفاده از دستگاه های خانگی igrow هم اثرات قابل توجهی خواهد داشت.

استفاده از این دستگاه ها باعث میشود تا خون رسانی در سطح پوست سر افزایش پیدا کند و فولیکول ها بهتر تغذیه شوند. باید به این نکته توجه داشته باشید که لیزرتراپی مو باید چند جلسه انجام شود تا شاهد نتایج دلخواه باشید.

طاسی کامل سر

رفع طاسی سر با ترمیم مو HRT

برای رفع طاسیکامل سر در بسیاری از مواقع نمیتوان از روش هایی که معرفی کردیم استفاده نمود به همین دلیل بیماران مجبور میشوند به سراغ روش های غیر دائمی مانند ترمیم مو HRT بروند. در این روش موهای مصنوعی با استفاده از چسب و کراتینه های طبیعی بر روی پروتز های مخصوص پیوند زده میشوند و همین باعث میشود کچلی و طاسی  فرد تا مدت ها رفع شود.

رفع طاسی سر با ترمیم مو hrt

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

طاسی کامل سر را چگونه درمان کنیم؟
۵ (۱۰۰%) ۱ vote[s]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم