کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

اصول طراحی خط مو و خط کاشت مو در رمان

نوشته شده در تاریخ 26 ژانویه 2019 در دسته تعداد بازدید 584 views

اصول طراحی خط مو و خط کاشت مو در رمان

طراحی خط مو

در این مطلب تصمیم گرفته ایم به یکی از نکات مهم در کاشت مو بپردازیم چون بسیاری از افراد به دلیل عدم اشنایی با آن تصور میکنند استفاده از روش های کاشت مو باعث میشود به موهایی با ظاهر غیر طبیعی دست یابند این در حالی است که در حال حاضر میتوان با استفاده از روش های کاشت مو به نتایج فوق العاده ای دست پیدا کرد. طراحی خط مو یکی از مهمترین مراحل کاشت مو است که درصد زیادی از بیماران با آن آشنایی ندارند به همین دلیل در ادامه شما را بیشتر با آن آشنا خواهیم کرد.

 

طراحی خط مو

در گذشته برای کاشت مو روش های زیادی وجود نداشته است برای همین افرادی که از کاشت مو استفاده میکردند از نتایج به دست آمده رضایت کافی نداشتند اما امروزه در روش های کاشت مو همه چیز به بهترین شکل ممکن انجام میشود. طراحی خط مو یکی از مهمترین مواردی است که در روش های جدید دچار تحولات اساسی شده است به همین دلیل نتایج فوق العاده ای برای بیماران به وجود می آید.

در حال حاضر طراحی خط مو با دستگاه های تمام اتوماتیک انجام میشود به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند به نتایج فوق العاده ای دست خواهند یافت به طوری که درصد زیادی از آن ها از نتایجی که به وجود می آید رضایت کافی دارند. طراحی خط کاشت مو تاثیر زیادی در ظاهری که به وجود می آید دارد به همین دلیل نباید نسبت به آن بی توجه بود.

 

اهمیت طراحی خط مو

طراحی خط مو اهمیت زیادی در نتایجی که بدست می آید خواهد داشت. بهتر است بدانید در صورتی که خط کاشت مو غیر طبیعی به نظر برسند موهای کاشته شده شبیه به کلاه گیس خواهند بود به همین دلیل نمیتوان از نتایجی که به وجود آمده رضایت داشت. خط موی غیر طبیعی بر روی زیبایی تاثیر زیادی خواهد داشت به همین دلیل باید در کاشت مو به آن اهمیت زیادی داده شود.

بهتر است بدانید با وجود پیشرفت هایی که در روش های کاشت مو به وجود آمده است هنوز هم تجربه ی متخصصان در نتایجی که به وجود می آید تاثیر قابل توجهی خواهد داشت به همین دلیل برای دستیابی به نتایج دلخواه باید حتما به بهترین متخصصان زیبایی مراجعه نمایید.

طراحی-خط-مو-طبیعی

نکاتی مهم در طراحی خط مو

بهتر است بدانید طراحی خط مو در افراد مختلف کاملا متفاوت می باشد به همین دلیل برای مراجعه به کلینیک ها باید قبل از هر چیز به بررسی نمونه کار ها بپردازید تا از منحصر بودن نتایجی که برای افراد به وجود می آید اطمینان حاصل کنید. خط رویش مو باید کاملا با توجه به چهره ی فرد طراحی شود در غیر اینصورت قطعا باعث غیر طبیعی به نظر رسیدن موهای کاشته شده خواهد شد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم