کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

عفونت بعد از کاشت مو

نوشته شده در تاریخ 3 دسامبر 2018 در دسته تعداد بازدید 2,526 views

عفونت بعد از کاشت مو

عفونت بعد از کاشت مو

بسیاری از افراد بعد از اینکه دچار ریزش مو میشوند به این نکته پی میبرند که برای رفع آن مجبورند از روش های کاشت مو استفاده کنند چون در حال حاضر در اکثر موارد روش های کاشت مو تنها روش برای رفع دائمی ریزش مو خواهد بود. اما متاسفانه برخی از علت به علت تصوراتی که از روش های کاشت مو دارند از این روش ها استفاده نمیکنند به همین دلیل در ادامه تصمیم گرفته ایم به یکی از عوارض این روش یعنی عفونت بعد از کاشت مو بپردازیم پس با ما همراه باشید.

عفونت بعد از کاشت مو

عفونت بعد از کاشت مو

در همه ی روش های کاشت مو حتی روش های جدید به نوعی از جراحی استفاده میشود به همین دلیل افرادی که از روش های کاشت مو استفاده میکنند باید انتظار عوارض مختلف را داشته باشند. البته با وجود روش های جراحی احتمال این روش تا حد زیادی کاهش پیدا کرده است اما باز هم نمیتوان گفت که کاشت مو هیچ عارضه ای به دنبال نخواهد داشت و کاملا ایمن است.

عفونت بعد از کاشت مو از عوارضی است که به ندرت اتفاق می افتد چون متخصصان با بررسی هایی که انجام میدهند امکان آن را به حداقل خواهند رساند. اما بازهم با توجه شرایط بیمار و مراقبت هایی که انجام میدهند ممکن است در مواردی شاهد آن باشیم که باید با استفاده از روش هایی که در ادامه به آن اشاره میکنیم از آن جلوگیری کرد.

عفونت بعد از کاشت مو

پیشگیری

پیشگیری از عفونت بعد از کاشت مو تا حد زیادی به عهده ی بیمار است چون در صورتی که فرد بهداشت سر را رعایت نکند احتمال آن تا حد زیادی افزایش خواهد یافت. بهترین کاری که میتوان برای جلوگیری از عفونت انجام داد این است که از قرار گرفتن در معرض گرد و غبار خودداری کرد و حتما قبل از لمس کردن موها دست ها را به خوبی شست.

البته متخصصان هم برای پیشگیری از عفونت به تجویز آنتی بیوتیک ها خواهند پرداخت که مصرف به موقع و منظم آن ها تاثیر زیادی در جلوگیری از عفونت خواهد داشت.

درمان عفونت کاشت مو

برای درمان عفونت بعد از کاشت مو باید حتما به پزشک مراجعه کرد چون استفاده از روش های خانگی نه تنها باعث رفع عفونت نخواهد شد بلکه آن را افزایش میدهد. باید به این نکته توجه داشته باشید که عفونت های شدید باید در سریعترین زمان ممکن درمان شود در غیر اینصورت مشکلات زیادی به وجود خواهد آورد و حتی باعث ریزش موهای کاشته شده میشود.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

3/5 - (2 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم