کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

علت ریزش ابرو

نوشته شده در تاریخ 16 آوریل 2019 در دسته تعداد بازدید 729 views

علت ریزش ابرو

اگر دچار ریزش ابرو شده اید حتما میدانید که این مشکل تاثیر زیادی در زیبایی انسان خواهد داشت و باعث کاهش شدید زیبایی میشود به همین دلیل باید با استفاده از روش های مناسب به رفع آن پرداخت. علت ریزش ابرو در افراد مختلف کاملا متفاوت خواهد بود به همین دلیل باید قبل از هر چیز به بررسی دقیق آن پرداخت. خوشبختانه افرادی که دچار ریزش ابرو میشوند در اکثر موارد میتوانند با استفاده از روش های مناسب شاهد افزایش سریع رشد ابروهای خود باشند و به نتایج قابل قبولی نیز دست پیدا کنند.

 

ریزش ابرو

اگر به دنبال بررسی دقیق علت ریزش ابروی خود هستید باید حتما به متخصصان زیبایی مراجعه نمایید چون در بسیاری از مواقع نمیتوان با بررسی علائم ظاهری به آن پی برد. علت ریزش ابرو در بسیاری از مواقع تغذیه ی نامناسب خواهد بود. افرادی که دچار سوء تغذیه هستند معمولا بعد از مدتی بسیار کوتاه شاهد مشکلات مختلفی خواهند بود که ریزش ابرو قطعا یکی از رایج ترین موارد ممکن خواهد بود.

علت ریزش ابرو ممکن است اصلاح نامناسب ابرو ها نیز باشد. افرادی که به صورت مکرر به اصلاح ابروهای خود میپردازند و ای کار را به صورت غیر حرفه ای انجام میدهند نیز بعد از مدتی شاهد خالی شدن قسمت های مختلف ابروهای خود خواهند بود. برای این که شاهد این مشکل نباشید باید حتما فاصله ی میان هر بار اصلاح ابرو را افزایش دهید و این کار را حتما به آرایشگران ماهر بسپارید.

 

ریزش ابرو و رنگ کردن

برای رنگ گردن ابروها باید حتما از رنگ های مخصوص ابرو استفاده کرد به همین دلیل سعی کنید به هیچ وجه از رنگ مو برای تغییر رنگ ابروهای خود استفاده نکنید. بهتر است بدانید علت ریزش ابرو در برخی از موارد ممکن است رنگ کردن مکرر آن باشد. در این موارد باید حتما دفعات رنگ کردن ابروها را کاهش دهید و برای تقویت ابروها از مواد طبیعی استفاده کنید.

ریزش ابرو ها

ریزش ابرو ها به علت آلوپسی

علت ریزش ابرو ها ممکن است ابتلا به بیماری آلوپسی باشد. آلوپسی نوعی بیماری خود ایمنی به شمار میرود که باعث ریزش موهای قسمت های مختلف بدن میشود. افرادی که به این بیماری مبتلا میشوند شاهد ریزش موی قسمت های مختلف بدن خود خواهند بود که خوشبختانه با روش هایی که امروزه به کار برده میشود میتوان شدت آن را تا حد زیادی کاهش داد.

آلوپسی در اکثر موارد همراه با علائم پوستی خواهد بود و میتوان با مشاهده ی قرمزی پوست و حتی تورم، این بیماری را تشخیص داد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم