کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

علت ریزش مو بعد از کاشت مو و درمان آن

نوشته شده در تاریخ 25 آگوست 2018 در دسته تعداد بازدید 423 views

علت ریزش مو بعد از کاشت مو و درمان آن

علت ریزش مو بعد از کاشت مو و درمان آن

کاشت مو یکی از متداول ترین روش هایی است که برای درمان ریزش مو به شمار میرود به همین دلیل بسیاری از متخصصان آن را توصیه میکنند.بهتر است بدانید در مواردی که فرد دچار ریزش موی ارثی شده است این روش جزء تنها روش قطعی برای درمان صد درصدی ریزش مو به شمار میرود.البته با استفاده از روش های دیگر مانند PRP و لیزر تراپی نیز میتوان به نتایج قابل قبولی دست پیدا کرد اما در اکثر موارد نتایجی که به وجود می آید حتمی نخواهد بود و فرد برای دستیابی به آن باید آزمون و خطا کند.معمولا افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند بعد از مدت زمانی کم به نتیجه میرسند اما در برخی موارد ممکن است مشکلاتی پیش بیاید که فرد را از رسیدن به نتیجه نا امید کند در این مطلب تصمیم گرفته ایم به علت ریزش مو بعد از کاشت مو و درمان آن بپردازیم پس با ما همراه باشید.

علت ریزش مو چیست؟

ریزش مو میتواند دلایل مختلفی را داشته باشد..برخی از افراد به علت ریزش موی زنتیکی موهای خود را از دست میدهند.این نوع ریزش مو در خانم ها و اقایان رخ میدهد و اغلب در اوایل سنین جوانی مشاهده میشود.به جز این نوع ریزش مو ریزش موهای دیگری نیز وجود دارد.ریزش مو به علت تغییرات هورمونی،کمبود ویتامین ها،ریزش موی آلوپسی و … از جمله مواردی هستند که میتوان به آن ها اشاره نمود.

علت ریزش مو بعد از کاشت مو و درمان آن

کاشت مو چیست؟

کاشت مو یکی از بهترین روش ها برای درمان ریزش مو به خصوص ریزش موی ارثی میباشد که در اکثر موارد نتایج قابل قبولی را به دنبال خواهد داشت.برای استفاده از این روش باید قبل از هر چیز علت ریزش مو مشخص شود. در این روش ابتدا بانک موی فرد توسط متخصصان مورد بررسی قرار میگیرد و با توجه به آن بهترین روش برای کاشت مو انتخاب میگردد.بعد از این مرحله فولیکول ها از ناحیه ی اهدا کننده دریافت میشوند و در نواحی که دچار کم پشتی شده قرار میگیرند.

علت ریزش مو بعد از کاشت مو چیست؟

افرادی که از کاشت مو استفاده میکنند باید با موارد زیادی آشنایی داشته باشند تا بعد از عمل دچار نگرانی های مختلف نشوند.یکی از این موارد ریزش مو بعد از کاشت مو خواهد بود.بهتر است بدانید ریزش مو بعد از کاشت مو که معمولا از روز بیستم بعد از کاشت مو به وجود می آید کاملا طبیعی است و هیچ مشکلی را برای فرد به وجود نمی آورد.این ریزش مو معمولا از روز بیستم بعد از کاشت مو به وجود می آید و تا ماه های چهارم ممکن است ادامه داشته باشد. علت ریزش مو در این موارد طبیعی میباشد.

 

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم