کلینیک کاشت مو طب هیر
02122224580

مشاوره ربات تلگرام (۲۴ ساعته)

علت طاسی موی صورت

نوشته شده در تاریخ 7 اکتبر 2018 در دسته تعداد بازدید 495 views

علت طاسی موی صورت

علت طاسی موی صورت

برخی از آقایان رابطه ی خوبی با موهای صورت ندارند به همین دلیل به صورت مداوم به تراشیدن موهای صورت خود میپردازند و ارزو دارند این موها هر چه سریعتر دچار ریزش شود به همین  دلیل از روش هایی استفاده میکنند که فولیکول هایی که در صورت وجود دارد  تضعیف شود. اما بهتر است بدانید در مقابل افرادی هم وجود دارند که به موهای صورت و ریش و سبیل بسیار علاقه دارند و به دنبال روشی میگردند که بتوانند با استفاده از آن به تقویت موهای صورت خود بپردازند. معمولا رفع طاسی موی صورت سخت تر از اصلاح آن هاست و افرادی که قصد دارند موهای صورتشان پرپشت شود باید روش های زیادی را امتحان کنند. البته قبل از این که بخواهید به درمان این مشکل بپردازید باید علت آن توسط متخصصان زیبایی مشخص شود چون ممکن است علت ریزش مو ی صورت به بیماری های خاص در بدن مرتبط شود.

علت طاسی موی صورت چیست؟

طاسی موی صورت در آقایان میتواند علل مختلفی داشته باشد به همین دلیل نمیتوان به راحتی و بدون مراجعه به متخصصان علت خاصی را برای آن ذکر کرد. اما بهتر است بدانید اکثر آقایان به علت مشکلات ژنتیکی دچار کچلی صورت میشوند که در این موارد درمان آن کمی سخت است. البته استرس و اضطراب هم میتواند نقش زیادی در ریزش موها صورت داشته باشد به طوری که درصد قابل توجهی از اقایان به همین علت دچار کچلی صورت شده اند. بیماری الوپسی و تغییرات هورمونی هم میتواند نقش زیادی در کچلی صورت داشته باشد که با مراجعه به متخصصان زیبایی میتوانید به علت دقیق آن پی ببرید.

علت طاسی موی صورت

درمان طاسی موی صورت چگونه است؟

برای درمان طاسی موی صورت میتوان از روش های مختلف استفاده کرد. اما باید توجه داشت هباشید که همه ی کچلی های صورت را نمیتوان به یک طریق درمان کرد. مثلا در صورتی که تراکم موهای صورت بیمار به صورت ارثی کم باشد حتما باید از کاشت ریش استفاده کرد. چون در این موارد فولیکول های زیادی در صورت بیمار وجود ندارد که بتوان به تقویت آن پرداخت و به نتیجه ی مناسب دست پیدا کرد. با کاشت مو متخصصان فولیکول های سایر نقاط بدن را به قسمت صورت یپوند میزنند.

برای پیشگیری از طاسی موی صورت باید چه کرد؟

در صورتی که زمینه ی ژنتیکی برای طاسی موی صورت داشته باشید به هیچ وجه نمیتوان از آن جلوگیری کرد. اما در سایر موارد با قرار گرفتن در وضعیت روحی مناسب و استفاده از رژیم غذایی مناسب میتوان به افزایش رشد موهای صورت کمک کرد. علاوه بر این میتوانید با ماساژ صورت و افزایش فعالیت های فیزیکی خود شاهد رشد بیشتر موهای صورت خود باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

callmegif
فرم را پر نمایید تا با شما تماس بگیریم